bugün

http://www.hurriyet.com.t...tbol/15085232.asp?gid=373

pazarlama gurusu peter druckerı getirsen bu başarıya ulaşamazdı.
beşiktaşımız müthiş sükse yaptı.
quaresma: 3 günde 1 milyon 200 bin satıcaksınız ulan
yönetim: tamam abi
ilk gün cirosudur. 3 gün değil.
(bkz: 1 milyon 200 bin satmak)
çok güzel rakama ulaşan transfer getirisidir ama rakam olarak daha yolun başında olduğumuza inanmak istiyorum.

biz çok istedik... isteğimizi yazdık, çizdik, haykırdık, marşladık ve yönetimde verdiği sözün yarısını kalbimizin en orta yerinden istediğimiz adam ile doldurdu. ama bjk taratarı robinho, guti spekülasyonlarına '' x'in formasını daha çok isterim.'' mazeretli duraklamasına girmemesi gerekiyor.

robinho gelirse ki yakalanan hava hiç olumsuz değil hatta quaresma töreninde çekilen görüntüler her güney amerikalının gönlünü zıplatmışken hiç hiç hiç zor değilken cebinde parası olan taraftarın da 2 tane forma alması şart değil zevk olmalıdır. hele hele arzu ettiğimiz şahanelikte olacağını öğrendiğim çubuklu formaları alma arzum quaresma rüyam kadar diridir.

(bkz: korsana hayır)
25 dakika önce kendime aldığım 2 adet q7 t-shirtü ile (biri siyah-biri beyaz) an itibari ile rakam 1.200.002 oldu. Giymeye kıyamam ben bu t-shirtleri ama odamda olmaları yeter.

Edit:Ben bunu 1200000 adet diye anladım,heyecan yaptım. saolasın GOODBOY ,heyecanıma verirsin artık.

Sayısal edit : 1.200.059 tl 90 kuruş oldu.