bugün

çok güzel olmuştur çok da iyi olmuştur.
nasıl karşıyaka takımını siyasi nedenlerden tehdit ederek eğlenmişlerse şimdi de yaklaşık 25 milyon kişi daha fazla zarar etmeleri için bir olacaktır.
bende evetçi torkuyu almam.
tam gerizekalı zihniyete yakışacak bir hareket. yahu, böyle büyük firmaları batırmaya çalışmak ahmaklık. olay örgüsünden bir haber insan eylemidir.. peki ne olacak? hükümet para akışı sağlayacak. kasa açığı için memurun maaşından kesecek veyahut vergiye bindirecek. bunun sonunda esnaf da para akışı olmayacak. kaybeden yine siz olacaksınız. bu resmen modern faşizm. chp hdp pkk ab abd fetö kol kola girmiş kaybetmeyi hazmedemiyor. devletin toprağı da büyük, geçmişi de uzun. dış tahriklere boyun eğecek bir devlet değil.
Terazinin tek kefesi olmadığını anlamaları bakımından gayet olumlu. Halka rağmen halk iradesi ayağıyla üçkağıt çevirmenin artık sonu olur inşallah bu eylem ..
yirmi küsur yıldır ülker'e zırnık koklatmayan deneyimli bir eylemci olarak, sonuna kadar desteklediğim boykottur.
Pınar falan umrumda değilde yeri gelince işçi hakları diye ötenler şimdi binlerce kişinin ekmek yediği firmayı batırma derdinde bu arada bunlar modern çağdaş eğitimli kitle yanlış olmasın.
Sırtından bıçaklanmak gibi.
Bir ksk li olarak Pınar Karşıyaka baskette gururumuzdu. Her fırsatta maçına gider kulübün arkasında duran yaşar holdinge helal olsun falan derdik.
Yaşar üniversitesinin ne kadar çabuk mesafe kaydettiğini, özel ama kaliteli bir üniversite olduğunu konuşurduk.

Sen sırf birilerine yalakalık yapacağım diye tüm bu görüşleri hiçe sayıp dalga geçersen millette en doğal hakkı olan boykotu yapar.
Öyle dinci ibnelerin kola boykotu gibi değil bu.

10 günde 1 damacana su alırdım eve. Pazar günü su bitmiş. Su pınar marka. Artık değil.

Aynı gün internette bir tost videosu izledim. Adam ekmeğin içine yumurta-kavurma-salam-kaşar-cheddar-sucuk falan fıstık dolduruyor.
Gittim pehlivanoğluna. Dilim kaşar ve cheddarda pınardan başka alternatif göremedim. Cheddarı eledim, dilim olmayan başka bir marka kaşarı aldım.
sucuk bakıyorum, ufak ikili olanlar var ya onlardan. Baktım tezgahta var adama işaret ettim şunları verir misin diye
baktım pınar markası, dedim diğeri ne?
Abi Pehlivanoğlu bu bunu vereyim bence %100 dana dedi. Aynen, bırak pınarı dedim.

Yolda elimde poşetlerle yokuş çıkarken acaba kaç kişi yapıyor diye düşündüm.
Eğer gerçekse %25 süper rakam.
(bkz: titre ve kendine gel)
Şimdi arkadaşlar diyor ya o fabrikada çalışanların günahı ne falan diye,
Diğerleri taş mı yesin?
Kendi adıma 5-10 liramı gittim çeşitli firmalara verdim.
Para benim zevk benim. Ya da anlayacağınız dille öyle göte böyle..
evetçi patron ; badem bıyık, gümüş yüzük yapsın.
şalvar cüppe ve sarık sarsın. bir kaç akapeli imamı da yanına alıp
karşıyakayı okumaya çıksınlar.

bundan sonra müşterileri dinciler olsun daha çok satış yapar hemde.

markayı da değişsin türbanlı pınar bacı yapsın.
satışlarının %25 düştüğü söylenmekte dahada düşmesini temenni ederek katıldığım boykot almıyorum aldıröıyorum, babamın ufak bir bakkalı var site içinde hizmet veren pınar ürünleri satılmakta idi hatta birtek pınar kaşar salam sucuk vardı iptal ettitirdik anlaşmayı satmıyoruz almıyoruz aldırmıyoruz...
görsel
duyduğuma göre boykotunuzdan sonra pınar iflas erteleme istemiş (bkz: swh)

Yaptıkları işi desteklemiyorum tabi ki ama tanımı vereyim,

Hiç bir işe yaramayan boykot.
Pınar süt alıp klozetten dökmeyin de yine.
bugun alısveriste cok buyuk darbe aldıgını dusundugum kurulus. tüm ürünleri yüzde 50 indirimliydi. ozel bi reyon acmıslar yogurtları6,90 tl den 3 tl ye düşürmüşler. alanlarıda uyardım hemen bıraktılar.bide milli iradeye saygı duyun diyorlar ulan adamların firma sallantıda. Hangi iradeden bahsediyosunuz.
Coca cola dökerek israili boykot edenlerle taşak geçenlerin yaptığı salaklık.

Bu grup cola dökenlerle dalga geçip çomar diyordu şimdi pınar süt içmeyerek yaşar holdingi batıracaklar tepki vereceklerini sanıyorlar.

Lan o güldüğün çomardan zerre farkın yok. Ona cahil diye gülüyordun ezikliyordun sen de en tehlikeli grup olan okumuş cahilsin.

olum siz taksim de ki alt tarafı büfe olan kızılkayaları da boykot edip batıracaktınız ne oldu? daha büfeyi etkileyemeyenler gelmiş pınar ı boykot edip holdinge ayar verecek.

Allah akıl fikir versin.
Pınar dan para alıp, reislerinin talimatı ile yalamaya başlayanları göstermiştir.
Muhaliflerin düştüğü Hatadır. Isin kaynagina inip pinar a sut veren inekleri falan boykot etmedikce bi yere varamazsiniz arkadaslar.

Birakiniz etsinler bırakınız batirsinlar. Eheieheu.
(bkz: osuruktan nem kapmak)
biz önce coca cola yı döküp sonra da şakır şukur içmeyiz,
başta ülker diğer tüm dindoşların ürünlerini almamak için
pahalı bile olsa bunu alıyordum,

bu yaptığın hiç oldu mu ya la kaşar holding.

kınadım seni.
Sek süt ve süt ürünlerini ve tat gida ürünlerini alıyorum. Ikisi de koç grubunun daha pınar alırsam siksinler.
Milletin seçme ve seçilme hakkına müdahale etmenin suç olduğunu hatırlatmak icin yapılmaktadır.

görsel
Çomarları sınıflandırmama neden olmuş boykottur.

(bkz: coca cola çomarları)
(bkz: pınar çomarları)
Piyasada cok israil markasi var biliyoruz ama en azindan bir kacini kesin almama karari aldim 6 sene kadar once pinarda bunlardan biri.
ulan bimden yukarı çıkmayan evetçi kalkmış kendilerinin daha fazla olduğunu öne sürerek pınar A destek çıkıyor.
aktroller ikinci bir emire kadar pınarı savunma emri almışlar ahahaha.
boykot kişisel bir tercihtir.
bak sen şu geri zekalı ak çomar mantığına dedirtmiştir.

geri zekalı sen coca-cola'yı boykot ederken bile 2,5 lt coca-cola alıp, lavaboya dökerek coca-cola'ya para kazandırıyorsun.

ülkeri, pınarı, torku'yu tiffany falan mı sanıyorsunuz? hoş (bkz: tiffany co) size ya hiçbir şey ifade etmez, ya da tişörtçü falan sanırsınız. adamlar o 1 tl'ler ile holding olmuş. gıdada sürekli talep ve ürün adedidir önemli olan.

10 milyon kişiden 1 tl gelmeyince 10 milyon tl kaybeder.
Sonuna kadar destekledigim eylemdir. Pinar urunlerini cok sevsem de bir daha almam aldirmam!
güncel Önemli Başlıklar