bugün

474 ve 481 no'lu memeleri ellemeyeydi iyiydi pezemek. hayallerimdeki kızların memeleriydi onlar. şirrefsizz
elleri koklanası adam.
hep tip hep icraat açısından barney stinsona benzeyen adamdır...
401. kızımızda bırakın izlemeyin muhteşem bir finaldir.

edit: o kadar izleyemem diyenler için 7.33 de hatun.
ellediği bin kadından nasıl izin aldığını öğrenmek istediğim adam
putin in şerefine 1000 rus memesi ellerken 100 rus meme sahibinden tokat yiyen adam. heh heh.
biz bir çift meme diye götümüzü yırtalım, adam 1000 çift meme ile oynuyor.
düşünsenize 2000 meme.
(bkz: sam nickel/@top sakalim ben degilim)
türkiye'de en fazla 2. bilemedin 3. ye kalmadan zincirli kuyuda bulabilir insan kendini bu yılın trend rengi beyazlar icinde.
dün 10binlerde olan izlenme sayısı bugün 1.5 milyona yaklaşan videodur.
589 ve 722 no'lu kadınlar türk.

ayrıca adam bir türkün bir ömür boyunca aynı kadın dahi olsa elleyip elleyebileceği en fazla memeye dokanmıştır. kınıyor muyum, evet.

ikisine bari ben elleseydim lan. bencil pezevenk.

(bkz: müsaade et biraz da ben elliyeyim)
meme çarı. meme konusunda uzmanlaşmış, uzun süre meme görmek istemeyen mememan.
cinsiyetçi bir piçmiş. memesini ellediği rusların 1000'i de kız. insan göstermelik bile olsa birkaç erkek memesi de eller amk.

hayır meyilli değilim ama meyilli arkadaşlarım da var. onların da içi çekmiş olabilir.
türk kızlarına aynı hareketi yapmayı denese; 3 gün nezarette kalacak, sapık olarak yaftalanacak adamdır.
1000 kadının 800'ünün güzel olduğunu gördüm.
hazır vize kalkmışken gitsek, kesin bize iş çıkar.
orada kızlar teklif ediyormuş.**
bu video da halkın içinden normal 1000 rus kızını görüyorsunuz. rus kızları nasıl hepsi güzel mi içlerinde çirkinlerde varmı. nasıl hareket ederler nasıl tepki verirler. bu video tam anlamıyla rus kızlarını anlama kılavuzu gibi birşey. bu video sayesinde yıllardır merak ettiğim bazı biligilere de kavuşmuş oldum.
188 mine.
300 de bıraktım izlemekten yoruldum lan ohaa 1000 tane. tamam bazılarının memeler taş taş ta diğerleri limon.
elleri öpülesi adamdır.
memesi ellenen hatunların tepkileri belgesel tadındadır..
adamın o kadar memeyi ellemesi değil de o kadar kadının bunu niye kabul ettikleri şaşırtıcıdır. ne meraklılarmış elletmeye.
dünyanın en şanslı adamıdır kanımca.

http://www.cezmikalorifer...9/1000_gogus_ellemek.html
tanım: şu an bütün dünya erkeklerinin kıskandığı adamdır. 1000 ne demek ulan. barney stinson bile 8 yıllık aktif sex hayatında 236 tane kadınla yatmıştır. bu arkadaş bir ayda 1000 meme ellemiş. helal olsun.

ayrıca harbiden türk kızları gitsin rus kızları gelsin.

(bkz: isyan ederek boşaldım)
(bkz: bizde niye yok)
şakirtlerin bol olduğu türkiye'de ise belirli yerler hariç 1 ayda 1000 tane kadının elini sıkmanız bile mümkün değildir.
küfür etmeme sebebiyet vermiş videodur . *
güncel Önemli Başlıklar