bugün

yahu kardeşim nedir bu bilmedıgınız her yerı boklama mevzusu ekşidenmi özenıyorsunuz anlamadımkı başkalarına az biraz saygınız olsun .
aslında olayın mantığı çok basit. diyor ki sizin bir fikriniz, düşünceniz veyahut bi isteğiniz var burada paylaş bizimle fakat sana ben moderatör falan vermiyorum abone olduğun sayfanın moderatörü ilgilensin senle diyor. sende sana doğru gelen yada geldiğini düşündüğün her türlü veriyi oraya girebiliyorsun burada bazen içli bir küfürde olabilir, sevdiğin bir müzikte olabilir, içlendiğin veya iç geçirdiğin bir türkünün sözleride önemli olan senin yaratıcılığın. Örneğin bir soru soruyor biri ' iskelet içimizde mi? yoksa biz mi onun içindeyiz? ' sen bu soruya fotoğrafla cevap vermek istiyorsan fotoğrafla, videoyla cevap vermek istiyorsan video ve senin cevapladığın sorunun altına bir başkası senin tezini çürütebilir.

yani benim güzel ülkem, bu internette ya ben çok zekalıyım fakat çalışmıyorum diyen arkadaşlar zekalarını kullanabilirler ve kullanmalarıda gerekiyor bu tür sosyal medya ürünleride bu arkadaşlara yardımcı oluyor daha detaylı bilgi verebilirim ilgilenen arkadaşlara.
sözlük forum tarzı karışık marışık cidden ne bok olduğu belli olmayan karışık site. net.
sosyal ağ filminden esinlenen bir liselinin açtığı yarrak kürek bir site, sanırım ortamlarda "abiğ çok farklı bir site açtım kesin tutar yavv" diye geziniyordur.
karamelli hamsili baklava gibi bir şey. (bkz: bok)
Sözlük mü, sosyal paylaşım sitesi mi, forum mu, ne bok olduğu belli olmayan site.
http://www.puiv.com