bugün

silikon külaha aktarılıp emilir.

bir çubuğun üstüne dökülüp dondurucuya atılır 4-5 saat sonra çıkartılıp yalanır.

sözlüğün cinsel sorunlu yetmelerine yardımcı olsun diye yapılmış bir yardımdır, afiyet olsun.
ben çekiyorum burnuma.
içilen şey bardağa konup pipetle çekilen birşey olmalıdır. Fakat bunun yerine puding tabağa konulup kaşık ile yenilir bu yüzden puding yenilir.
az pişirirseniz içilebilirde ama çok pişirmek daha iyidir. (bkz: aşçı adayları)
ekmek arası yapılır.
Çiğ köfte ile dürüm yapıldıktan sonra üzerine biraz kimyon ve limon eklenir ve yenir.
Monako.
Normalde yenilir ama sözlük kadını yapmış ise muhtemelen içilir.
damardan enjekte edilir.
Cilde sürülüp, iyice yedirilir.
ekmek arası bile yenir.
misafire ikram edilir. Kalanida çöpe dokulur.
sorunsal olması koşulu ile pek ilgi çekmeyen hede. sorunsalın bu sözlükte işi yok dostum.
Sıvıyla katı arasında maddelere bir isim gerektiren durumdur. Tıvı olarak değerlendirelim (katı-sıvı)
Tıvı yenilir, içmeye kalkmayınız, şeklinde bir şey yazılırsa üzerine daha çok satacaktır.
(bkz: coca cola)
Sütü fazla kaçırmışın cılkı çıkmış pis beceriksiz. Sen iç.

normalde ideal kıvam için bir litreye süte 3tepeleme çorba kaşığı un, nişasta, pirinç unu vs konulur, kaşıkla yenilir.
kıvamına bağlı olarak değişir.
emilir. ağızda eritilir.
(bkz: bir fantazi olarak puding)
ters cevirip bir kart secmesi soylenip sonrada en yakin arkadasina bayan nickiyle gidip , sonrasinda ona yavsayarak adres alinip evinde amina koyup bilgisayari camdan assagi atilmalidir.
ciddiye alıp cevap veriyorum. tüketilir.
yenilir, kaşık da göte sokulur.
puding yapılır. zira aklı başına olan hiç kimse o saçma şeyi yemez.
kıvamına bağlı olarak her ikisi de yapılır, süte su katmaz ya da puding tozuna acımazsanız, az buçukta koyuysa üzerinde azıcık dilim çilek ve pudra şekeriyle gömülüp geçilir.
puding yiyecektir ve yenir.

örnek; çorba yemektir yenir. yemekler yenir, içecekler içilir.
yalanır.
burundan çekilir.