bugün

birkaç gün önce pudin yerken aklıma takılmış bir sorudur. evet puding yemek diye geçiyor şuana kadar puding içiyorum diye bir şey duymadım fakat düşününce yemek derken dişlerin parçalaması öğütmesi... yani direk yutulmaz bundan önce ağızda belirli işlemlerden geçer fakat pudingte bu olmaz direk kaşık ağza götürülür ve yutulur.
ne amaçla sorgulandığı belli olmayan sorunsal.

ben genelde götüme sokuyorum daha lezzetli oluyor öyle. tavsiye ederim.
emilir amk emilir.

hayatında hiç puding içmemiş biri olarak, sol frame de görünce 'ne mal insanlar var amk' diye içimden geçirdiğim doğrudur.
bir sorunsaldan ziyade zevk ve kıvam meselesidir, yeri gelir yalanır böyle bir şeydir puding.
1 paket pudinge karşılık 20 bardak süt koyan insanın düşündüğü şeydir, eğer sütü ayarında koyarsan yenilir.
(bkz: yalanır)
Ne şekilde ve nereden yalayacağınız hayal gücünüze kalmış.
tabiki de içilir. kişi isterse onu idrar yollarından dışarı bile atar.
Çarşafa sarılıp içilir, tercihen bong da olabilir.
pipetle icilmesi caizdir veya direktman kase ile birlikte yutmak insana harika bir zevk vermektedir.
içilircesine yenilir.
Adı üstünde, kaşık ile yenilir. Sütü veya suyu kaşık ile içen insan şimdiye kadar görülebilmiş musibet değildir.
ekmek arasına konarak ya da dürüm şeklinde içilir.
çatalla içilir diye cevaplayacağım sorunsalımsı.
gece ele sürülüp temiz bir poşet giyilip o şekilde yatarsanız sabaha egzamalarınızdan eser kalmayacaktır. çikolatalısı daha etkilidir.
sicakken icilir sogukken yenir diye alternatif urettigim durumdur.
akşam akşam beni benden alan sorunsal. önemli olan nerenle yediğindir ayrıca.
anneannem yaptığında içilir annem yaptığında ekmekle yenir ben yaptığımda parmakla(Free Advertising)
dünyanın çeşitli köylerinde farklılık gösterebilecek bilimsel bir paradigmadır.
kaşıklanır. böylece problem kalmaz, iki türlü de kaşıklandığından sorun yok.
bu insanlar sıkılıyor sorunsalı.
çocukken aşureye çorba diyen arkadaşım geldi aklıma. bütün sınıf tahtaya aşure dondurması, aşure ayranı, aşure kavunu binimum hayali aşure besinleri çizmişti.
sadece dolapta bekletilir süs olsun diye. amaç onu yapmak, yemek ya da içmek değil.
dr. oetker'e sorulacak sorunsal. benim bildiğim puding vücuda dökülüp yalanılır.
ekmeğe bandırılır.
fitil yapılır.
yeyilir.
burundan çekilir.