bugün

psikoloji bozuk olan pskikoloji doktoru veya psikiyatri doktorudur. kendi kendini tedavi edermi bilenmez.
neticede o da bir insan olduğuna göre o da bazı olaylardan etkilenmiş olabilir.
terzi, kendi söküğünü dikemez atasözüne örnektir.
Her hastadan nem alma sonucundaki psikolog.
valla bizim hastane de bir tane vardı hastanın kulağını yedi hastane yönetiminin uzun uğraşları sonucu hastaya plastikten bir kulak takıldı doktor da branş değiştirip yeniden uzmanlık okumaya başladı kulak burun boğazcı olacakmış.
(#25848814) soru demiş, algı da seçememe durumu sanırım.
en azından samimidir, işini severek yaptığını gösterir..
Tartışma platformunda tartisamayan klasik türk gençleri sendromu. insanları eleştirmeyi bırakmak yerine yerin dibine koyduğunuz sürece adam olamayacaginiz gerçeğini eleştirmek bile istemiyorum. Herkesin soru anlayışı farklıdır bana gore sorudur ve bu kimseyi ilgilendirmez. Ozele yazınca kesmiyor burda adıma başlık açılıp tartışma konusu oluyorsam biseyler basariyorm demektir.
Kendime ilaç bulabilirim ama bazı dengesiz insanlara gerçekten bulamiyorm. Asagilik kompleksi olan insanlar
böyle davranir.
herkesin yuklendigi meslektasim. ezerim lan sizi birakin kendi halinde yazsin. su ustte ifsa eden yazar seninde cukune kuslar s.csin.
Az önce rastladığımdır. Yeni tanıştığım biriyle 1 saattir muhabbet ediyorum whatsapptan kendini sürekli övüp duruyor sürekli ama erkek kendisi sonra dedim “sen nerden mezunsun ne okudun?"

ist üniv psikoloji dedi buyur burdan yak.
Psikolojisi bozuk Adam bile psikoloji mezunu terzi kendi söküğünü dikemez misali.