bugün

(bkz: bnd)
gerçekten müthiş bir provakatör.
ortamı germekte üstüne yok.
ta kendisidir. ulkeye olan tiksintisini belli etmemek icin kinini hep hukumetten cikarir kendisi.
paralı ak kuçuların feryadıdır. bi de sedat denen ülkücü kişinin izinden giden zihniyetin söylemidir.
400 vekil verin bu iş huzur içinde çözülsün diyen birine laf etmez bu sütü bozuklar. hele hele 100'e yakın kişi ölmesine rağmen; tek başına iktidar olsaydı deyip; chp ve mhp'yi suçlayan ahmet'e de asla laf etmez bu kanı bozuklar.
çünkü bu kansızlar düne kadar habur'da pkk'lılara selam durmuştu. andımız kalkarken susmuştu, t.c. kalkarken sevinmişti.

o değil de ak köpeklere sağlam mesai parası ödendi sanırsam. her yerde havlıyorlar, her yere salya akıtıyor it sürüleri.
bazı şerefsizlerin terörü aşikar bir şekilde desteklemesine nasıl izin veriliyor diye sordum ilgili birine,

dedi ki; "o şerefsizleri sultan ahmet meydanında diğer kankalarıya beraber asarız, hem de asmadan önce donlarına işediklerini görürsün ama halk bunların tasmalarını tutanlarca kandırılıyor provake ediliyor, halk hazır olmadan bu dediklerimi yapmak imkansız, amerikada bile imkansız, bizde medya yerli omadığı için biz bizim memleket menfaatine yapacağımız her şey manipüle edilip sunulabilir ve bu ülkeyi felakete sürükler" dedi,

"ama merak etme, onun ve diğerlerinin asıldığını göreceksin" diye de ekledi.
Ahmet türk vardı bi ara hiç sevmezdim adamı ama yine bunların en iyisiydi ama bu demirtaş kadar fino köpeği gibi ortalığı kızıştıran yüzsüz pişkin bir adam hayatımda görmedim provakatör bu adamın en iyi sıfatı.