bugün

(bkz: afyon da cephaneliğe bomba atan kişi) başlığını açıp, çok sağlam kaynakları olduğunu belirten protest sanayici' nin polisler tarafından emniyete götürülüp, bilgisine başvurulması durumudur. Gerçekleşmesi an meselesidir.
Şaka yaptım lan! demesini bekliyoruz efendim.
kuzenim yazdı abi ben yazmadım da diyebilir. *
(bkz: ocak dışısın) *
devletin bu tip meseleleri ciddiye aldığını varsayarsak, gerçekleşmesi yüksek olay.

lakin protest sanayici'yi kaynak gösterip bilgisine başvurulmasını isteyen birçok kişi tsk'ya mail attı. bunlardan biri de benim.

öttürsünler bakalım ne biliyormuş.
normal bir ülkede yani demokrasinin olduğu bir ülkede olması gerekendir. çünkü bu yazar insanı 25 şehidin olduğu bir olayda resmen provokatörlük yaparak patlamanın bir kürt asker tarafından atılan bomba sonucu meydana geldiğini söylemiştir. ben kürt değilim ama bu yapılan türk kürt çatışmasına açıkça destek vermektir.
olursa yazık olacak olandır.

vara vara biz kürdük özgürlük friidıımmm bizlere diyenlere ağzını açmayan hükümetin, provokatörlük yapıyorsun diyerek protesti almaya kalkması komedi filmi dalında oscar alır. oscarı kimin eline verirler bilemem.

yazıklar olsun size ey milletim. yazıklar olsun. allah hepinizi helak etsin. türk'üm ben diyemeyenin ocağını söndürsün yaradan!
böylesine ciddi bir olayda sözlükle uğraşan devletin ciddiyetinden şüpheye düşürecek yanılgı olur.
memlekette kan gövdeyi götürüyorken sözlükleri ciddiye alan bizden değildir.
sanayici, entrysini girdiği sırada haber sanırım ajanslara düşmüştü. ama kaynağı ne olursa olsun haber doğru çıktı.
kaza değilse eğer; bombayı atanın kürt olduğunun vurgulanmış olması provakatif olsa da o husus da gerçek olabilir.
vatanını seven milyonlarca kürdü rahatsız etmesi de doğaldır. pkk sempatizanı ya da iran-suriye ajanı bir kürt de denebilirdi belki.
gerçekleri zaman gösterecek.
allah, türkiye'nin yardımcısı olsun.
vatanını seven milyonlarca kürdün savunulmaya çalışıldığı mevzudur.

milyonlarca kürt? vatanını seven kürt? ara belki bulursun.

zaten azınlık olan türkler.
olması ama sonucunda bir yaptırım uygulanmaması gereken durumdur. polisin içeri almakta öncelik etmesi gereken kişi protest değil her gösteride ağzını burnunu bezlerle kapatıp sağa sola taş sopa havai fişek veya molotof atan orospu çocukları olmalıdır. polis eğer gerçekten polis ise daha ciddi olayların sorumlularını halledip sonrasında eğer işi gücü kalmazsa protestle hatta benimle eğlenebilir.
korkulmaması gereken bir durumdur.
ben birazdan kendisini ziyaret edip,
temiz çamaşır götüreceğim.

sakin reis, sözlük olarak yanındayız...
doğru söyleyenin dokuz köyden kovulma durumu olur bu.
sahi siz yediniz mi bir el bombasının yere düşmesiyle tamamen kaza sonucu bir askeri mühimmat deposunun patlayacağına? hiç mi koruma önlemi yok? böyle bir depoda yer çekimini hiçe sayıp düşmez bunlar nasıl olsa demiş olamazlar değil mi?
o kadar askerin ne işi var orada?
neden azcık taşaklı olup orospu evladı pkklılar bunu da yaptı diyemiyorsunuz? halkın silahlanıp sokağa dökülmesinden, hükümetin yapmadığını yapmalarından mı korkuyorsunuz? boşuna korkmayın, millet derin bir uykuda, yapmaz kimse öyle bir şey.
onu yapmayı geçtim, içimizden biri çıkıp (bkz: protest sanayici) hepimizin düşündüğünü dile getirdi diye, adamı topa tutarlar.
doğruluğu nedir tam olarak bilinemeyen olay.

götürürler merkeze, öptürürler herkese. doğruysa da umarız başına bişey gelmez.
(bkz: emniyet gıda)
arkasından bir çok yazarın fikri;

"götürsünler merkeze öptürsünler herkese"

şeklinde olacaktır.
olmamış ve olmayacak farazi bir olay yüzünden sözlükteki muhalif yazarlara aba altından sopa gösterme çabası...

(bkz: kürt aklı)
olmamış bir emniyete götürülmedir. olsa da sıkıntı yaratmayacaktır. Türkçü merttir sözünü esirgemez.

olursa da evlerimiz çok yakın birlikte gideriz.
bu ve 14 feykinin ip'si verilmiş arkadaşlar. raad olun. evet.