bugün

açtığı başlıklar ve gösterdiği başarılı performans ile ortada olandır. evet.
yakın zamanda ihale alacağına dalalettir.

tugrul sen misin?
Adam bahçeli'ye kızıp yorgan yakıyor. Az önce de pm yoluyla benden oy satmamı istedi. Sandıkta oy atarken pulun resmini çekip yollarsam ikna olurmuş. Her oy için 100 lira önerdi. Sanırım akp kollarınca kendisine finansman sağlanıyor.
Yoo pretestcim yoo, oy falan satmam. En azından o kadarcık paraya. Piyasa az yükselsin mk. 100 Lira ne cimri herif?
Adam tuğçe kazaz beyler.
Omurga nedir ?
nasıl tedarik edilir ?

adam tüccar beyler yeri gelir davasını bile satar.

gel yeğenim gel akp ne veriyorsa , helalinden iki kat yevmiye bizden diyecem ama bizde para yok *

artık oylar hdp'ye dersin gönüllü olarak bir zahmet *

selo başgan cici, selo basgan tatlı.
bu arada nesrin topkapı'yı kıskandıracak bir kalça hareketiyle bir anda mhp'den, akp'ye geçmiştir. ne lan siz deki bu dönme merakı a*cıklar.
omurgasızlıktan ziyade görüşünü tam benimsememe halidir.

var böyle tipler. tam oturmamıştır fikirleri. ha insanlar fikir değiştiremez mi?
elbette değiştirir ama belli yaşa gelmiş bir kişi gidip 180 derece zıt bir fikri benimsemez.
çocuk oyuncağı değil bu işler.
Ben şok. Adam bi gitti geldi tarihçi ile twitterda Takılıyorlar di ondan mi kaptı akpli olmayı napti ben anlamadım. Şaka yapıyor galiba.
(bkz: Haram)
bi farkı yok ki zaten. mhp akp'nin stepnesi. bildiğin yedek lastik. mhpliler bildiğin ufak tayyip. cunyor tayyip.
Maaşları iyi tavsiye ederim arkadaşlar. yalnız biraz geç yatıyor.
o halde bunları da "kuzenim yazmış"...
(bkz: akp nin öldüğü için yas ilan ettiği kişiler)
(bkz: ankara patlamasında ölenleri şehit ilan etmek)

not: daha önce de dediğim gibi, akp'ye tek bir şartla destek veririm. o da çözüm sürecini, kürt açılımını bitirmesi...bununla ilgili kamuoyuna teminat vermesi.
(bkz: akp nin ikinci çözüm sürecini başlatması)