bugün

hoş gelmiş inşallah kızdır.
Yaş - boy korelasyonunu kuracak kadar mantıktan uzak yazar. ilkokulda "kafası çalışmıyor" derler ya işte bu o. Entrylere bak...
Komik yazar.

Valla tanım falan hak getire adamın entarilerinde.

Bodoslama o anda aklından ne geçiyorsa yazıyor,

Sözlük formatıymış, tanımmış falan silkinde değil.

Pek tabi ki kabahat bu yazarda değil,

Olay gammaz denilen zatı muhteremlerin, yetkililerinde sözlüğü silklememesi.
boş konuşan yazar.
Yazdıklarına dikkat etmesi gereken kelektir.

Darmadağın olursun bak.
uçurulması gereken yazar.

(#36262306) sözlükte herif durmadan küfürlü entry giriyor chat ve forum tarzı yazıyor , format ile uzaktan yakından ilgisi alakası yok , o da yetmiyor direkt yazar şahsa o.. çocuğu diyor ama hala yazar.

modlar nasıl bir uykudasınız amk siz kış uykusuna falan mı yattınız ottan boktan şeylere çaylak atacağınıza şu ite yaptırım uygulayın yeter bu kaçıncı amk ?

edit: "ajdhasjdas" + sürekli her yazılana cevap niteliğinde entry girmek. şunu silik yapmaz iseniz yazıklar olsun size moderasyon.
ajdhasjdas

sözlükte başıma gelen 213. toplu linç girişimi *

var mı başka kusmak isteyen, sıraya geçin, birbirinize gelmesin.

kezo için gecikmiş bir donuz. +6 bastım bugün.

edit: çorba sevmeyen adam +7.
arkadaşlar ben bu tipleri 5 senedir tanıyorum. bunlardan biri gelir nickaltınıza sıçar, diğerleri de ondan yüz bulur.

entry'lerinizi didikler, bir yerde küfür etmişsinizdir "silin bunu, bu nasıl moderasyon" diye ağlarlar.

hani geceleri itler toplu halde ama gündüzleri melül melül dolaşır, direk diplerine işer, birbirinin götünü koklar. bunlar da o hesap...

he bir de, mal mal hesaplar açıyorlar, o hesaplarla açtıkları sikimsonik başlık altına "donuzladım" yazın, deliriyorlar. sonra işte başka başka hesaplarla gelip hebele hübele çemkiriyorlar burada... alayını donuzladım. kudursunlar aq.
boş konuşmaya devam eden yazar. donuzlamışmışmış bla bla bla. çok da fifi. Yani gerçekten umrumuzda falan mı olması gerekiyor? Sözlük formatını sikip atmasına rağmen hala silinmedi.
görsel
eyy promissum, sen kimsin ya? evet.
(bkz: çomar pisliği)

kelimenin tam anlamıyla vatan haini olmuş kişi dir .

5 dakika sonra işi bitecek olan hain dir .
pedofilileri sanal makineye bağlayıp pedofili olarak yaşatmaya devam ettirmek isteyenlerin de çükünü koparmak isteyen, şuan itibariyle gri atletli yazardır.

tiamat nickli yarım akıllı aktrolle bir adet donuz.
(bkz: mancınığı iyice gerdirmek).
(bkz: limonu limon sıkacağında sıktıktan sonra silkmek).
(bkz: sen gergin birini çok uzaklara ataman diyen kız).
Burada yazarlara saldırarak, bel alti açtığı başlıklar ve girdigi entryler ile dikkat çekmeye çalışan yazar. kaliteli-kalitesiz tartışmasına girmem, herkes okuduğunu anlayabilecek kapasitede.

Keşke birileri seni sevseydi de bu kadar saldırgan ve şiddete meyilli bir insan Olmasaydın. senin için Üzgün degilim.
can çekişiyor, allah affetsin.
terbiyesizlik yapıyor..

bir insanı ne kadar sevmiyorsan dahi onu onunla ilintili biri üzerinden vurmak en hafif tabirle köpekliktir..

bizim yurdumuzun erkekbey kütlesi de maalesef böyle işte..

canın mı sıkıldı yakınından vur..

çok beklendik, bilindik hareketler..
bir tane bel altı başlığımı bulana portakal sıkacağı hediye edeceğim.

(bkz: sen gergin birini çok uzaklara ataman diyen kız).
(bkz: gergin birini rahatlatmak için hafifçe silkmek).
(bkz: canı sıkılan kişiyi limon sıkacağında bir güzel).
(bkz: gülerken şuku butonunu tutturamamak).

okuma yazması olmayan, sözlüğe 3-5 tane kankasıyla girip millete sevgi dersi vermeye çalışan çeteci ergenusların karaladığı yazar.

edit: (bkz: amip nasıl çoğaltılır).
söylemiştim. akıllı ol demiştim. ama dinlemedi. evet. (#36379744)
ben yokken çaylak olduğumun caps'ini atanlar varmış...

acaba çaylak olduğumu görünce orgazm da oldular mı?

ne kadar boş beleş insanlar aq.