bugün

kafayı yemiş buda bunu da delirttiniz sonunda ben dosthane yaklaştıkça gelmiş bana hakaretler etmiş.
Sol frame de arada başlıklarına denk gelip, entarilerimle yardırdığım yazar.
Bide her seferinde nik neymini profiterol diye okuyasım geliyor Allah affetsin.
Ciddi anlamda akıllanması için silik üstüne silik yemesi gerekiyor.
çaylak yiyen yazarımsı.

bu sana ilk ciddi ikaz olsun. haftalardır uyarıyorum silik yiyeceksin diye ama dinleyen kim? şimdi sözlükte dolanırken biraz daha dikkatli olman ve provokatörlük yapmaman dileğiyle.
Çirkin olduğu bahsine 4 bin TL basıyorum.
4 bin TL mı?

Abicim nolur yakışıklı biri ol o 4 bin lira benim olsun yarı yarı kırışırız noluuuur Allahım amin.

Ojollayamarsho atıyorum IBAN.
Papatyalar çok manidar olmuş.
Elden ele, kaçak ve izbe bodrum katlarında fotokopi makinalarıyla siyah beyaz basılır, ya da mum ışığında elle yazılırdı. Devrimin içindeki isyan ateşi, tarih boyunca hep böyle parlamıştır.

imparatorlukları yıkan, sosyolojik düzeni değiştiren hep bu manifestolar olmuştur.

gözü kara, sert, direniş ile.

artık bu değişti.

Artık Martin Luther king yerine twitter, nelson mandela yerine google var.

Artık proleterlerin manifestosunun Proof-reading'i bir kapitalist tarafından yapılıp, bir kapitalist matbaada basılıyor.

Sermaye dünyanın hakimi olduktan sonra köle tacirleri, "ölene kadar benim için çalışacaksın" demek yerine, "biraz daha iyi yaşamak için benim için çalışmak zorundasın" demeye başladılar.

Bu bir tesadüf değildir.

ölü adam para getirmez.

para ise bu dünyanın dönmesini sağlayan nükleer reaktördür.
kendine zengine kul-köle eden, işten çıkartılmamak için herşeyi yapan iŞÇi'ler utansın.
Aslında sosyalist olmasa iyi çocuk ama işte...
yazıları an be an takip edilmektedir. bu sefer provokatif entryler girmeyerek efendice görüşlerini bildirmesi muhtemel olandır. kendisine yeni yazarlık döneminde üstün muvaffakiyetler dilemem.
kendisiyle bir sorunum yoktur. ki aktroller ve sözde arap milliyetçilerini kudurtması da hoşuma gidiyor kaliteli yazar bol bol yazsın okuyalım.
Bunlar en son manifesto yayınladığında kılıçtan geçirilmişlerdi. Ağababaları Martin Luther de kesin bu müptezelleri demişti. Not: alakasız olabilir.
stalin hayranlığı baya saçma ve ergence. daha önce lenin'i, marx'ı benimseyen sosyalist gördüm de stalin'i sahipleneni ilk defa görüyorum.
şu sözlükte ciddiye aldığım tek değerli yazar.
Kendi kafasında bir şeyler zırvalayan yazar.
Severim.
Dostu dostum düşmanı düşmanımdır.
Ameleden bişey beklemeyin kardeşim. Olmuyor işte!
Edük; bu çocuğu ciddiye almadım.
Manyak falan ama iyi kızdır.
Çok saçma şeyler yazsa bile en azından beyefendi biridir. Geçen ters cevap verdim, bana cevap vermeyerek en güzel cevabı vermiş oldu.
görsel
Abla dediğim kadın ayı gibi erkek çıktı. hadi buyrun.
Bu terbiyesiz kadınla yaşıt olan teyzelerim çalışmaktan kitap okuyamıyor.
Dünya üzerinde kalmış son stalinist.
yolu ne kadar hayali de olsa sevdiğim yazardır zira adamın dibidir. şöyle ki insanlarla fark görüşlerde olsanız ya da aynı görüşe sahip olup farklı dillerde konuşsanız da karşınızdaki insan inceyi göremiyor ya da sizi anlamak istemiyor. sen ancak karşındakinin anladığı kadarsındır. işte bu yazar anlamak istediğini değil, anlatılmak istenileni anlıyor, anlamaya çalışıyor.

inceyi gören kaliteli insan.