bugün

Bu projede bir kaç ufak değişiklikler yapmak gerek. Malumunuz toplumun neden evliliği tercih etmediği veya Doğum konusunda neden orantisizlik olduğu, halka bakılarak yapılmalı.

Eşlerin biriri ile uyumlari sınırlı kalmaması, aradaki çekim gücünün ve bununla beraber muhabbetin azalmaması, eşlerin, öncelik sıralarına aileyi başa koyarak gerçekleşir. Kadının, eşini "rızık kapısı" olarak görmemesi, erkeğin, eşini "cinsellik veya çocuk doğurma" olarak görmemesi için bakış acilarin değişmesi ile başlamaktadır ve bu eğitim ile başlar.

Medeni hukukta da belirtildiği üzere; ortak hükümler evlilikte varolduğu sürece, eşlerin birlik duygusu azalmayacak ve boşanmalar meydana gelmeyecektir. Kalıplaşmış evlilik anlayışından çıkarak ortak aktiviteler, birlikte zaman geçirme gibi daha bağlayıcı ve tamamlayıcı özellikler ile birlikte eşlerin arasındaki uyum gözle görülür bir şekilde artacaktır.

Çocuk konusuna gelecek olursak, ebeveynlerin maddi manevi doyumundan sonra dünyaya getirecek çocuklarını, iyi bir şekilde yetiştirmek; ahlak, merhamet, saygı gibi kavramları öğretmek, toplumsal etmenlerden zehirlenmemeleri için ailesinden aldığı güç ile dünyaya bir şeyler katarak, çocuğun, bu dünyadaki doyumunu sağlamak, ailenin başlıca görevleri arasındadır. Maddi duruma ve kendi yeterliliklerine bakılarak dünyaya getirelecek çocuk daha sağlıklı bir ortamda büyüyerek, bizlere de sağlıklı ortamlar hazırlayacaktır.
Huawei'nin tamamladığını iddia ettiği yeni işletim sisteminin adı. Xiaomi, oppo, vivo gibi bir çok marka da bu yazılıma geçecekmiş.

Telefon Dünyasında kartlar yeniden dağıtılıyor.

görsel
Bu görsel çok güzel oldupu için kay ak göstererek çaldım.

Dındırı dındırı dındırı dındırı...

görsel