bugün

Ağır ilgi manyağı.
Dikkat cekme cabalari vol1379393.
Kararsız kızdır.
Profil fotoğrafı en erken 3 ayda değiştirilir. O da fazla ama mevsimlik olsun diye ışte olabilir.
bazen devamlı değiştirdiğim oluyor.
ama sürekli değiştiren kız gerçekten ayıp ediyor.
dikkat çekme çabasıdır. bazen profil fotoğrafını tamamen kaldırıp engellediğimi sansınlar da bana yazsınlar diyen kızdır.
burdayım bakar mısın. hu huu. bakar mısın. baksana bana. burda olduğumu söylemiş miydim?

ya da sadece canı sıkılıyodur. çok şey yapmamak lazım.
eskisinden daha hoş fotograf cekilmis kizdir. yok ilgi cekmek yok bilmemne. milleti radarlayip boyle yorum mu yapiyonuz icinizden.piril piril kafalar yine
Hahah yaşasın bugün çok güzel fotolar çekindim diye mutlu olan kızlardandır. Küçük şeylerle mutlu olabilen masum Kızlar... Dikkat çekmeyi severler. Aslında çok güzel değillerdir ve çok havalı olduklarını düşünürler. Bir fotoğrafı paylaşırken kaç kişinin beğeneceğini öngörebilicek kadar kendilerini geliştirirler.
Fotoğraf çektirmeyi seviyor olabilir.
(bkz: inovasyon)'u seven kızdır.
O kadar fotoğrafı nerede, ne ara, nasıl çekiyor yada çektiriyor asla bilemeyeceğim. Yalnızca kadınlar yapmıyor bunu. Erkekler de yapıyor.
Kendisini çok seven bir kız olabilir.
(bkz: canım kendim) diyebilir.
yeni kararlar almıştır.
Bir arkadaşının dikkatini cekmek istiyo olabilir.
bunalımdadır. önceden kadınlar bunalıma girince kuaföre gidip saçlarında radikal değişiklikler yaparlardı. bu çağın tepkisi de böyle demek. foto değişiyorlar.
Birisinin dikkatini çekmeye çalışıyordur.
canı sıkılıyordur kesinlikle.
Muhtemeldir ki whatsapp durumu da sürekli değişkenlik gösteriyordur.