bugün

Muhtemeldir ki whatsapp durumu da sürekli değişkenlik gösteriyordur.
canı sıkılıyordur kesinlikle.
Birisinin dikkatini çekmeye çalışıyordur.
bunalımdadır. önceden kadınlar bunalıma girince kuaföre gidip saçlarında radikal değişiklikler yaparlardı. bu çağın tepkisi de böyle demek. foto değişiyorlar.
Bir arkadaşının dikkatini cekmek istiyo olabilir.
yeni kararlar almıştır.
Kendisini çok seven bir kız olabilir.
(bkz: canım kendim) diyebilir.
O kadar fotoğrafı nerede, ne ara, nasıl çekiyor yada çektiriyor asla bilemeyeceğim. Yalnızca kadınlar yapmıyor bunu. Erkekler de yapıyor.
(bkz: inovasyon)'u seven kızdır.
Fotoğraf çektirmeyi seviyor olabilir.
Hahah yaşasın bugün çok güzel fotolar çekindim diye mutlu olan kızlardandır. Küçük şeylerle mutlu olabilen masum Kızlar... Dikkat çekmeyi severler. Aslında çok güzel değillerdir ve çok havalı olduklarını düşünürler. Bir fotoğrafı paylaşırken kaç kişinin beğeneceğini öngörebilicek kadar kendilerini geliştirirler.
eskisinden daha hoş fotograf cekilmis kizdir. yok ilgi cekmek yok bilmemne. milleti radarlayip boyle yorum mu yapiyonuz icinizden.piril piril kafalar yine
burdayım bakar mısın. hu huu. bakar mısın. baksana bana. burda olduğumu söylemiş miydim?

ya da sadece canı sıkılıyodur. çok şey yapmamak lazım.
dikkat çekme çabasıdır. bazen profil fotoğrafını tamamen kaldırıp engellediğimi sansınlar da bana yazsınlar diyen kızdır.
bazen devamlı değiştirdiğim oluyor.
ama sürekli değiştiren kız gerçekten ayıp ediyor.
Kararsız kızdır.
Profil fotoğrafı en erken 3 ayda değiştirilir. O da fazla ama mevsimlik olsun diye ışte olabilir.
Dikkat cekme cabalari vol1379393.
Ağır ilgi manyağı.