bugün

bu kim amk demeyin bende tanımıyorum, içinde prezervatif kalınca dikkatimi çekti. ilk zikişini bizim kasapla yapsa bu sorunların hiçbirini yaşamazdı kasap onun içine bebe kordu yazık olmuş kıza.

görsel
şu mevzu yıllardır anlatılan dilden dile dolaşan efsanedir. kimden çıkmış ilk kim zehirli oku atmış bilen yok.
böyle içinde kalmalı şeyler var mı cidden.
Prezervatifin patlaması ve üstündeki erkeğin içine boşalması çok normal. Bunu yaşayan arkadaşlarımdan biliyorum jsjs.

Anlattığı yalanın gerçek olabilmesi için 5cm penisi olan adamla yatması lazım. Belki o şekilde Condom içinde kalabilir..
şehir efsanesi diyenlerin yeterince seks yapamadığını anladığımız mevzu.

misyoner pozisyonunda (erkek altta kadın üstte) kadın hızını alamazsa bu durum yaşanabilmekte.

edit. süre uzadıkça prezervatif kauçuk özelliğini yitirip naylon poşete dönmesi sonucu gerçekleşiyor.
olabilir EFENiM OLaBiLiR. adamın siki incedir, sikine bol gelmiştir. hani bol pantalon zayıf adamın belinden düşer götü gözükür gibin.

sikinden çıkıp içerde kalmıştır.
Adam gibi takmazsan olur.

Arada Bi yoklamazsan yerinde mi kaymış mı diye olur.
saç lastiği ile iki tur sıkıla kayma çıkma yaşamazsın.
Valla durumun birebirini yaşadık istanbul'da. Tabi annesini aramadı. Çıkartana kadar neler çektik.
görsel
Osuran imam ile aynı mertebededir bu abla
Daha şu ana kadar şu saçmalığı yaşamış birine denk gelmedim. s bedene 10 xl mi giydirdiniz hayırdır?
Çivi çiviyi söker hesabı nasıl girdiyse o şekilde çıkarılabilir bence. (Şaka be doktora gidin uğraşmadan).