bugün

asya kıtasının en büyük çelik üretici firmasıdır.
düşüncelerini paylaşmak isteyen cesur bir yazar.
asjkldhsjakf ! şeklinde bir yanıt verebilecek sığlıktaki ergenlerle işi olmayan yazar. herif islam'ı manavdaki zerzevat sanıyor.
lan oğlum, fikrin olmadan bilgin olmadan muhabbete girme ki adam sayalım seni. biraz da hata bende, çünkü aptalın birine laf anlatıyorum. genel geçer tanımın ancak sığ adam olabilir, sen ancak bu tanıma uyacak kalitesizlikte bir şeysin. adam gibi eleştiri getireydin, köteği yemezdin. sen islam'a kalkıp bok atacaksın ben de susacam öyle mi?
allah'ın lümpeni.
itin köpeğin sebebine çaylak edilen yazar.
burası it köpek iniyse sorun yok, ben dilediğim gibi yazarım, sonrada mod amcalarına ağlayaşan piçler kalksın çaylak ettirsin, hiç sorun değil.
dünyanın en büyük çelik üreticilerinden biri, kibar holding ortaklığı ile türkiye'ye üretim tesisi kurmuş üretici.
paslanmaz çelik üretimi için türkiye'de büyük ar-ge çalışmaları yapıyorlar.
Kwangyang daki fabrikasını görme fırsatım oldu. Şöyle söyliyim kendi limanı olan bir fabrikalar şehri adeta . içinde kamyon trafiği hiç bitmiyor. Rulo saclar borular vızır vızır kamyonlarla gemilere taşınıyor.
POSCO ( Korece: 주식회사 포스코, Jusikhoesa Poseuko ), Güney Kore merkezli bir çelik üreticisidir. 2011 yılı itibari ile 39.1 milyon ton ham çelik üretimi ile dünyanın dördüncü büyük[2] ve pazar değeri bakımından en büyük çelik üreticisidir.
şirketin 2015 yılı cirosu 51 milyar 752 milyon dolardır.