bugün

Şimdi merak ediyorum da acaba bu sefer de ''portekiz fenerasyonu'' falan mı denecek? ehehe *

not: Beşiktaşlıyım ancak kendimi tutamadım.
almanya nın müttefiğinin türkiye olduğunu belirtmek isterim. almanya yenilirse biz de yenilmiş sayılacağız.
not: papua yeni gineliyim.
portekiz federasyonu götüne don alsın dediğim gelişmedir. onlara mı kaldı iç işimize karışmak. ne diyecekler yani meireles iyi çocuktur yapmaz öyle mi diyecekler. görüntüleri izleyip dudak mı okuyacaklar ? hakeme küfretti işte lavuk, tükürdü veya tükürmedi el kol hareketi yaptı bu pezevenk, nedir bu yabancı yavşaklığı allaaşkına.
http://www.youtube.com/watch?v=yS5EzsmzS8Q muhtemelen bu görüntüleri izleyip açıklama yapma zorunluluğu hissetmişlerdir.
bana bir yiğit özgür karikatürünü hatırlatan destek. bunu duyan almanya federasyonu türkiye'nin yanında olduğunu belirtmiş. ingilizler bu duruma osurmakla yetinirken amerikalılar 7.filoyu devreye sokmuş. fransızlar durumu sadece uzaktan seyrediyormuş. vay amk ne cezaymış be. fenerbahçe gerçekten bir dünya takımı dostum.
ceza yanlış ya da değil. sanane lan yarram ? denilebilir.

ayıp olan destektir. bunu savunan adamlara da kusura bakma ama uşak denir.
(bkz: bir gece ansızın porto 82 lizbon 83)
(bkz: meireles in cezası sonrası portekizin savaş açması)
yok onlar meireles kararından değil de şikeye ceza verilmesinden bahsediyorlardır.
yok illa meireles' den bahsediyorlarsa onu da tüpçü rica etmiştir fenerini korumak için.
çok da tın dedirten iddia.
ingiltere liginde ırkçlık yapan adama ceza bile verilmedi türkiyede cezalar çok ağır. istisnalar yok değiş mi? elbette ki var (bkz: Emre belezoğlu)
yerinde bir destektir. bazı lavukları çıldırmış görüyoruz. sanane lan yarraam demek lazımdır onlara. destek verir vermez sana mı kaldı yorumu.

(bkz: gerisini onlar düşünsün)
portekiz futbol federasyonundan meireles e destek :
Portekiz Futbol Federasyonu Başkanı, Gomes:Böyle saçma cezaların verildiği ülkeler'e futbolcu transferi için izin vermeme kararı alabiliriz.
--spoiler--
böyle saçma cezaların verildiği ülkelere futbolcu transferi için izin vermeme kararı alabiliriz.
--spoiler--

ulan yapram sen bizim ülkeye futbolcu göndermesen sizin menajerler aç kalır. tek başına beşiktaş ın portekiz e yaptığı katkıyı avrupa birliği yapmaz.
niye karışıyorlarmış ki anlamadım. not: demokratik kongoluyum.