bugün

Hemen arayıp 600 bin lira teklif ediyorum.
Cupra varken az saplamadim.
Eskiden ayda yılda bir kez Çankaya taraflarında görüyorduk. Şimdi sincan'da iki sokakta bir rastlıyoruz.
porşeye hiç mi hiç yakışmayan model. olm bunun nesi porşe allasen?
fakir işi en hızlı Diesel araç diye övünür kendisi dizel nedir amk okadar paran var veriyosun adam gibi benzin kullan sikko sikko işler bokunu çıkardılar herşeyin.
Bir porche carera 911s sunruflu değildir.
2017 modeliyle çığır açmış arabadır.

görsel
Yakın zamanda satıp bmw m5 almayı düşündüğüm araç.
türkiye den başka yerde tutulmayan otomobildir.

proshe spor arabadır arkadaş, ama türk tipi binici farklı şeyler peşinde.

spor olsun, ama 4 kapılı olsun. az yaksın ama bagajı geniş olsun.

2. eli iyi olsun falan filan.
görsel

Daha önce de söylediğim gibi.

Chrome.
kuyruklu olanı makbul araç.

arkası düz olan bir tuhaf duruyor. para olacak alacaksın aq.
dizeli türkiyedeki hödükler için üretilmiştir.
4 kapılı fena kaçan içi çok güzel olan renk olarak beyaz yakışan vergisi yüksek kara yolu taşıtı.
Çirkinlik abidesi.

Aç bak gugıldan aynı kambur balina.
Turkiye sartlarina gore alinacak en iyi araba.
istanbul'da her köşe başında görülebilinen güzel araba.

alabilecek param olsa düşünmeden alırdım.
Olcan Adın'in ise yaramaz kardeşinin Balıkesir sokaklarını arsinladigi güzel vasıta.
Gazına asıldığımda motor sesiyle beni cennete götüren bebek..
imf başkanı strauss kahn ın karizmasını yerle yeksan etmiş araç.amca sosyalist miş ve fransa cumbaba seçimlerine adaymış.bir arkadaşının olan bu otoya binerken görülmüş .ulan avrupaya bak adamlar nelere önem veriyorlar. geçen banyodaki tadilatta iki tane karo kırdı usta köşeden almaya gittim inşaat malzemecisinin tekine adamla alışveriş yaptık sonra bi amca geldi panamera ile meğersem ortağı imiş. oğlum türkiyede kızılay dağıtıyor bu arabayı sen salla franceyi gel türkiyeye hem orda sana makam arabası olarak olsa olsa citroen neyim alırlar. bizde maşallah 12 silindir bmw garanti.
kalamış kahve önünde sıralanmış halde bir çok renk ve modelde karşılaşacağınız araç kadıköy, beşiktaş gibi semtlerde toyotalardan, hondalardan daha çok görürsünüz bu aracı.
beşiktaş bebek semti için adeta tofaş haline gelmiş kafanızı nereye çevirseniz görebileceğiniz araç.
Dün dieselini kullanma fırsatı buldum. Aracın ivmelenmesi cayenne den daha iyi yanlız yinede hantal kalıyor 240hp dizel motor bu araca yetmemiş gibi. Porsche un ufak direksiyonunu iki elinizle kavradığınızda duyduğunuz heyecanın karşılığını alamıyorsunuz maalesef Cayenne jip olduğu için pek bir beklentim yoktu Panamera'dan da pek yoktu ama yine de birşeyler bekliyor insan. Aracı alır almaz stabilizasyon programını tamamen kapatıp gaza sonuna kadar bastım biraz beni koltuğa istediğim kadar yapıştırmadı hızlı girdiğim 1-2 virajdan sonra ilk göbekte yanlamayı denedim arkası ufak ufak gitsede araç çok büyük ve motoru tam olarak kontrol etmeye yetmiyor. Yine de araçtayken çok dikkat çektiğimi fark ettim. Gözlerime bakan kızlar, yol vermeyen hazımsız sürücüler çok oldu. Araç gerçektende havalı.
Konfor olarak 20" Turbo s jantından dolayı beklediğimden daha sert geldi araç. Yine de oldukça konforlu. Arka koltukta bile otursanız yanınızda duran onlarca tuştan hangisine basacağınızı bilmiyorsunuz.
Eğer saat gibi işleyen, az yakan, çok gitmeyen ama son derece havalı, şık ve hem spor hem konforlu bir araç istiyorsanız Panamera size göre.
Ben Cayenne tercih ederim yinede en azından Panamera gibi şahlanacakmış havası vermiyor. Eğer 4s olursa Panamera ama diesel olursa Cayenne.
Son olarak araç gerçekten çok yaz yakıyor 30-35 kuruş bence bu araç için çok iyi değerler. Verilecek maksimum para ise 150 bin euro.
gece kulüplerinde vale hizmeti veren kişilerin, mekanın önünde yavaşladığında heyecanlanmasına sebep olan oyuncak.

(bkz: el freni nerdeydi bunun)
alman şaheseri.
fiyatı ülkemizde çok pahalı olan süper araba.
Zengin kardeslerimizin yeni oyuncağı fakat şu sıra peynir ekmek gibi satılıyor olmalı ki her yerde cirit atıyor.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar