bugün

Rusya’nın olası Ukrayna işgali durumunda, Polonya 500 binden fazla Ukraynalı mülteci alabileceğini açıkladı.
Onu biz de alabiliriz sorun yok.
bu gavurlar çok haset ve de fesat lan, bizi çekemiyorlar çünkü; suriyeli afgan milyonlarca mültecimiz var.
ovropo bozo koskonoyor.
baba baba onların milyonlarca mülteci sığınmacı vs ne statüde olduğu belli olmayan insan yığını var.
neden bizim yok neden ben mültecisiz kaldım diye ağladığından bize özenmişler.
şaka maka bir yana, ukrayna (slav kadınları genelinde) genetik olarak avrupa toplum yapısının temel taşlarıdır.
yalan demeyin, sallıyor da demeyin...
burada osmanlı padişahlarının eşlerine annelerine bakınız verip osmanlı hanedanının kan hattına değinmek istemiyorum.
gerçekten hanedanlık açısından osmanlı hanedanı avrupa hanedanları içinde en sağlıklı kan-gen hattına sahiptir.

bir ek yapayım, slav kadınları sağlam ve dayanıklıdır, mübarekler lassa gibi her yolda çalışır.
https://www.youtube.com/watch?v=M93U0bq4OEA
yok yani, köyde öküz ölse, öküzün yerine slav kadını bağlasan çift sürersin tarlada.
bu derece yani...
bizim kadınlar öyle mi?
ulan kış gelince ceza sahasına insanı yaklaştırmıyorlar.
neymiş, banyo edince üşütüp hasta olacaklarmış.
biz de biz de biz de, lütfen biz de...
Igrenclikte cığır acan ulu sözlükcülerin tualet artık yazılarını okuyucaksınız. He amk biz alalım lan ananızı sikswler yinede olsun belki ukraynalı Kari gelir derdin desiniz.
bir hatırlatma; bu rusya ukrayna davasında dönen ukraynalı bağyanları alalım muhabbetini testileri düşünenler yanlış anlıyor.
aslında yapılan ironiyi fark edecek zeka ve akıl seviyeleri de yok ya, neyse...
geyik muhabbetini bile (övünmek için olmasın demiyorum ki; övünüyorum. çünkü aptallar ile aramda olan farkı birileri anlamayabilir. bakınız: üstte ki entry de) kaliteli ve sözlük formatına uygun bilgilendirme amaçlı yapabiliriz.

https://www.youtube.com/watch?v=UPCh3faD8_A
Seçici geçirgen bir yapı olarak adlandırılabilir, mantıklı bir karar. Nihayetinde suriyeli olmasından iyidir!