bugün

2010 model bir polo mu yoksa, 2016 model hyundai i20mi daha iyidir?
Polonun ölüsü bile i20 dediğin şeyi gömer kardeşim. Kıyaslama, günahtır.
i20 dir. bakmayın burda bilip bilmeden marka adına göre ezbere konuşanlara.
i20 de yabana atılacak bir araç değil. Son kasası karizmatik ayrıca ozellikleride muhtemelen polodan iyidir.

Ama suda bir gerçek kac senedir Volkswagen jetta kullanıyoruz ailecek. Arkadaş 5-6 senede bir kere arıza yapmaz mı araba. Yapmıyor. Hu daiyi o kadar yakından bilmiyorum tabi ama yani i20 fena araba değil.
i20. Bakma ergen bozmalarına. Onlara kalsa 97 model tüplü audi al modifiye et derler.
orta sınıf arabaları birbiriyle kıyaslamayın arkadaşlar. hepsi hemen hemen aynıdır. konforu da bok gibidir. tipi hoşunuza gideni alın. mutlu mutlu kullanın. piyasadaki marka takıntılarını da atın bir yana. satılamayan araba yoktur.
eşit model olarak kıyaslıyorsan polo.
ancak 2010 polo, 2016 i20 diyorsan hiç düşünmeden i20.

hıı, marka takıntın varsa i20 yine kötü marka değildir ama polo vw olmasıyla ergenlerin gözünde sınıf atlatabilir seni.
corsa bence. ikisi arasında kaldıysan polo. neresinden baksan vw kalitesi.
hyundai i20 gibi bir modeli ve markayı düşünmen bile hatay iken polo ile karşılaştırmak neden?
Kullanım amacına göre değişir az evvel her iki araba hakkında da entry girdim. Eşim galerici olduğundan az biraz anlıyorum daha doğrusu kulak dolgunluğum var diyelim. Polo daha pahalı geç satılıyor Hyundai son zamanlarda iyi çıkış yaptı piyasası güzel tercih ediyor satmak için ne olursa olsun ileriye dönük olarak da bakmak lazım kimse parasından zarar etsin istemez o yüzden en önemli tavsiyem otomatik vites alın asla zarar etmezsiniz.
i20 tabiki de.

öğrenciyken 2010 era vardı bende. gayet çekişi sağlam bir arabaydı, kasası güzel az yakan bişey. üstelik hyundai'nin gerçekten ucuza bu kadar kaliteli araba yapması beni de şaşırtmıyor değildi. yokuşlarda çok güçlü bir araçtı ayrıca.*
wolkswagen 2011 polo'da sürdüm. arkadaşımın arabasıydı. o da koydun mu gazı iyi gidiyordu. ama koltukları çok rahatsız edici geliyordu ve benim gibi iri bir insan için polo göt kadar arabaydı desem yeridir.

hyundai genelde accentlerin motorlarını çok değiştirmiyor sanıyorum. ayrıca ekonomik ve uzun ömürlü motorları var. büyük ihtimalle i20'de aynı niteliklere sahip. ama yeni kasası geniş ve şık duruyor. yani polo'nun muadili olmasına insan yakıştıramıyor desem yeridir.

ayrıca son model araç almanın zevki gerçekten başka bir olay...