bugün

(ukte) saldırgan entryler giren yazardır. polemik yaratıp gündemde kalmaya çalışır.
(bkz: maldanadam)
(bkz: ntv muhabiri)
polemik yazarı

habire milletin nickaltında virvirvir virvirvir konuşan, gidip bi ona bi buna çatan aklı sıra sözlükte ki çarpıklıkları ortaya çıkarmaya çalışan lale yazarlara verilen addır.

kimler girer bu gurubun içine; başta ben ve ben gibi bi boka yaramayan yazarlar asli üyelerimizdir. sözlüğü takip edip, rastladıkları yalamalıkları mal gibi gidip o adamların nickaltına nakşeden bu laleler, sözlük ahalisi tarafından pek sevilmezler. zaten ne diye sevilsinler ki, onları anaları babaları bile horgörmüş, küçük yaşta inşaatları topa kaçmıştır!
ufakken yaşadıkları bu travma onları bu tarz sapkınlıklar yapmaya itmiştir. yoksa sana ne kardeşim adamın upladığı başlıktan, sırf beğenilsin diye hadisten entryler girmesinden, allahın birliğini -hiçbirimiz bilmiyormuşcasına- tekrar tekrar dile getirip, pkk ya orospçocuğu diyerek, kimsenin aklına gelmemiş gibi bide bununla övünmesinden.

bu adamlar aslında tutulurlar tutulmasına, celebrty değil birer zall, birer salça bile olurlarda kafalarını sıkıyım ki yanlarına üçbeştane geyik almadan yolla çıkmasalar.

onlara destek verecek, yazdığı her yazıyı ondan önce uplayacak, nickaltına kötü entry girildiğinde, yazan yazarı ondan önce eksileyecek geyikleri olmadığı için adları polemik yazarına çıkar. zira analttıkları polemik yaratmaktan öteye gitmez.

bir salak huyları da işi bilmemeleri, ulan polemik yaratacaksan yapıştır ufacık bi nickaltı , at bokunu geç bok mu var uzun uzadıya yazıyorsun. evet bir sorunlarıda uzun yazmalarıdır. mal gibi yazar da dururlar, yazar da dururlar.

neyse özet geçmek gerekirse çok sevilen bir bakınız olan (bkz: amlarına koyayım onların çok ayıp ediyorlar) en mantıklı durum özetidir bu tip yazarlar için.

polemik yazarından inciler...

not : silecekseniz üsttekini silin yetkili arkadaşlar, doğru yazılan bu websense nedeniyle editleme yapamıyorum. adam akıllı iş yapın kendinizi benle polemiğine sokmayın!!!