bugün

hiç bişeyin sonunu düşünmeyen insan.
görsel
delikanliligin kitabini yazmis disleri cirkin kimse.
görsel
/console

/cheats on

/god

/gun

/armor

/console.
devlet adına çalışır*, mafya olur ama mafyayı çökertir, baron olur baron düzenini bozar, ırak'a ne olarak gittiğini tam anlamdım, galiba sadece türk olarak gitti. helal*
yeni sezonun ilk bölümünde, boğazı sarılı bir şekilde çıkıp sevenlerini üzmeyecek karakterdir.
rakibinin omzuna kafa atarak rakibin burnundan kan getirmeyi başaran dünyanın ilk insanı, bir nevi mucizeler insanı.
En büyük özelligi , hicbir özelliginin olmamasidir.
tvlerde aralıksız giren fragmanlar *nedeniyle bundan sonraki hayatımda bu ismi duyarsam şöyle bir tepki veririm.

- polat alemdar.
- erbile niye geldin? *
97 bölümlük kurtlar vadisi serüveninde noktayı koysaydı türk dizi tarihinin kuşkusuz en sevilen karakteri olurdu.

ama maalesef para tatlı geldi uzattıkça uzattı , uzattıkça da saçmaladı.

en son memati'nin öldüğü gün izlemiştim pusu'yu , geçen bir ara denk geldim çocuğu falan varmış polat'ın.

lan bu adam çakırla beraber çapkınlığa gittiğinde otel odasının camına üfleyip kalp çizip elif yazan adamdı , nasıl oldu da elifi aldatıp çocuk yaptı amk , yapacağınız senaryoyu sikeyim piç ediyorsunuz efsaneyi.

edit : ayrıca çakırla elifin mezarı süleyman şah türbesi gibi ordan oraya taşınıp duruyor amk , çakır annesinin ve derya'nın yanına gömülmüştü mesela , memati çakır'ın mezarına gittiğinde (pusu döneminde) çakır laz ziya'nın yanında yatıyordu , e yapacağınız diziyi sikeyim amk insan biraz ayrıntılara dikkat eder ya.
uçmaktan ve süper hızlı okuma özelliğinden sonra bu hafta da advanced hearing özelliğine sahip olduğunu gördüğümüz yerli peter petrelli.
görsel
görsel
doğru düzgün konuşamayan eril kişinin canlandırdığı karakter.