bugün

görsel
GÖZÜMÜZÜ BOZAN ALET. TARiHiN TOZ SAYFALARINDA YERiNi ALDI.
görsel
yiğenime verdim gta lcs oynuyor şimdi.

heyt be zamanında cmr 2005 oynardım süperdi toivonen gibi yanlaya yanlaya giderdim lancia delta ile.
Bi ara bu da çılgınlıktı kayboldu gitti.
görsel
bazı oyunlar direk ps2 den port edilince güzel oluyor.

zamanında cmr 2005 oynardım hey gidi.
görsel
Zamanında bende gameboy advance varken psp yi gördüğümde vay be demiştim. El konsolunda gördüğüm en iyi grafikli cihazdır ki daha ps vita çıkmamıştı.
Sınıfta zengin bir piçte vardı bundan. Okula getirir cumle aleme havasini atardi. O zaman daha telefon bile yoktu adam akilli. Benim evde koskoca yer kaplayan bilgisayar max payne 1 i kasarak acarken bebe el kadar seyle god of war neyim oynardi. Emulator indirdim telefondan oynuyorum ama o zamanlarin tadini verir mi s.ksen vermez gec gelen zenginligin imkanin ben ta a.k suan da da ps5 alamiyorum red deadta at binemiyorum bi 15 yil sonra ps5 ele ayaga dusunce oyun piyasasi sahlanip red deada kimse bakmaz olunca ben anca oynarim heralde. O zaman da yine gelir yazarim buraya.
satış rakamı 82 milyon adet olan portatif oyun konsolu.
Ps vita çıkınca bitti bu

Nintendo-sony işbirliği bozulunca sony "ulan biz bunu nintendo için geliştirdik ama boşa gitmesin" deyip yanlış hatırlamıyorsam 2001 de piyasaya ilk sürümünü çıkardı en başta çok satmadı korsan oyun muhabbeti çıkınca da patlama yaşandı

Yine el konsolunda nintendo zirvede lakin çıktığı dönem nintendo nun eline ayağına veristirmistir

Ayrıca oyunları nintendo dan daha kalitelidir

(bkz: god of war chains of olympus)
(bkz: god of war ghost of sparta)
(bkz: call of duty road to victory)
(bkz: splinter cell)
(bkz: ghost recon predators)

Ve daha neler neler almak isteyen alsın yani pişman olmaz.
Oyunları günümüz mobil oyunlarından 80 kat daha zekli olan, zamanında "yeni nesil walkman" diye tanıtılan, sony'nin hand handheld konsolu.
Kendi oyunlarının yanında, tam bir emulator canavarı olması sayesinde, çok keyifli zaman geçirtir. En iyi modeli 3000, en rezil modeli e1000'dir.
sony tarafından desteği kesilen portatif oyun konsolu bir kaç yıl sonra ps vita'da aynı akıbete uğramaması tutkunlarının umudu.
yıllar sonra,6.60 pro-c ile hala 5-6 saat oyun oynatan, zevkli zımbırtı.
3004'ünü 189cuğa bıraktığım temiz alettir.

http://www.sanalpazar.com...-Model-Temiz__isp51446237

(bkz: para lazım para)

piyasa değeri-299 yani. *
oyun konsoludur.

alacağım tamamdır karar verdim, güzel olur ya boş zamanlarda falan. ps 3 düşünüyodum vazgeçtim o fazla olur bu beni idare eder artık.
Sistem olarak çok zayıf olsada oyunlarının birçoğu bağımlılık yapar ve zevk verir kısacası çok eğlenceli minik kutu.
elimde bir adet e1000 modeli mevcut. sanırım tek eksiği bu model internete girmiyor.denemedim de zaten hiç ama grafikler zamana göre çok ilkel olduğundan internete girse de bir artı sağlamazdı.

bu alette oyun oynamaktan ziyade pixel saymak daha hoşuma gidiyor.
ben de bulunmayan ve bu yüzden siz yazarlara satamayacağım hede, ancak hediye edebilirsiniz.
Bendede bulunan ve full aksesuarlı tertemiz halde satacağam hede .
(bkz: psp)
özellikle otobüslerde oynaması zevkli bir divays.
en az iki yıl daha ömrü olan el konsolu.

sony desteği kesmesine rağmen, mevcut oyun arşivi uzun süre oyalamaya yetiyor.
emulatörü ile oyunlarını nerdeyse her işletim sisteminde oynayabileceğiniz oyun konsolu (bkz: ppsspp)