bugün

hep söylüyorum yeri gelmişken tekrar söyleyeyim Spartacüs dizisinde ki Suriyeli piçten beri hiç bir Suriyeliyi sevmiyorum .
Gayet yerinde ve doğru bir hareket.
Öncesinde de vücudunu türk bayrağına silmiş jandarma da o yüzden gelmiş. Haliyle video çekilmesi de normal.
öyle bir geliş, öyle bir yürüyüş ki gelin bana dayak atın diyor. yani o adamın yerinde ben olsam herhalde daha kötüsü olabilirdi.

işte akp'nin istanbulu kaybetme sebebi bu suriyelilerdir. reis bunu göremiyorsa gerçekten algıları zayıflamıştır.
Konuyu bilmeyenler için aydınlatıcı yazı.

Bu dayak yiyen şerefsiz, denizden çıkıp üzerini türk bayrağına siliyor ve etraftaki vatandaşlar durumu kolluk kuvvetlerine bildiriyor. Bölgedeki kolluk kuvveti jandarma olduğu için adamı almaya jandarma geliyor ve denizden çıkmasını bekliyorlar.

Jandarmanın kendisini almaya geldiğini bilen kişi, duşa giriyor ve sanırım tepkisini kilodunu çıkararak gösteriyor, akabinde jandarma ağız ucuyla durun vurmayın(vurun) diyor. Vatandaşta verediyor dayağı.
suriyelillilililer gün geçtikçe bu gibi aptalca hareketleriyle devletin onları sınır dışı etmesine gerek kalmadan milletçe bizim onları tekme tokat atmamıza sebep olacaklar. suriye politikası eyvallah başta yardım içindi sığındılar çoluk çocuk muhtaç haldeydiler. before-after yapsak veresiye satan peşin satan tablosu gibi olacaklar. bu kadarı da fazla. zaman geçtikçe istiyorlar ben dileneyim onlar önümden geçerken para bile atmasınlar. gitmiş bir de yazlık yere tatile. çok yoruldun ya dinlen biraz şerefsiz. o kadar insan arasında çıplak gezmek ne lan donunu sıyırıyor resmen milletin karısının kızının çocuğunun yanında. hepsini geçtim catwalk niye yapıyorsun olm kırıksın da hepten kırılmak parçalanmak mı istiyorsun? öyle parçalarlar işte neydi o şaap sesi abinin ellerine sağlık atmaca gibi anında yetişti
alnı öpülesi adamdır. akabinde elleri dert görmesin denilen adamdır. tamam kardeşim denizden çıktın, plajı geçtin hem de anlaşılmaz bir şekilde kırıta kırıta, catwalk yürüyen mankenlerin edasıyla, duşa geldin şortu sıyırmak da ne oluyor, çoluk var çocuk var, kadın var kız var, sapık mısın sen it oğlu it.
ihtiyaç dahilinde çomara nasıl yumruk atılması gerektiğini bir türlü öğretemedim size. Yumruk atarken omuzlarınız ve gövdenizle rotasyon (dönüş) yaparak süratle, kuvvetlice ve isabetli olacak şekilde vurun.
adam catwalk yürüyor, bayan olsa neyse ne, adam ya kıllı mıllı herif az bile yapmışlar.
Bi fiskede yaradanına kavuşturdu yalnız.
arka planda biri de vurmayın diyor, adam seni beni saymıyor vurmak az bile kalmış, yazıklar olsun terbiyesiz herife.
Adam suriyeli olduğu için jandarma onu denizden çıkarmaya geliyor, zorla çıkartıldığı için protesto olarak adam soyunuyor. Şişko adamda bunu dövüyor. Olay budur.
adamın yürüyüşünden top olduğu belli durumdur. hemen suriyeli deyip iftira atın gevşekler. evet..
önceden pilanlanmış (kurgu) olduğu belli . birisi neden denizden çıkarak duş almaya gelen bir suriyeliyi videoya alsın ki.
Bakın bunun suriyelisi, iranlısı, amerikalısı olmaz, bu saygısızlığı yapan her türlü şeyi hak eder.
Akıl hastalığı da olabilir, verilen tepki doğrudur ama aşırıya kaçmamak lazımdır.
şimdi bu video niye kayıttaydı? suriyeli plajdan çıkarken neden herkes onu dikizliyordu? oradaki jandarma neyi bekliyordu? suriyeli o kadar adamın içinde neden donu sıyırdı? aklımda deli sorular.
Haklı adamdır.

Ulan bunlar ne arsız yüzsüz çıktı amk. Mülteci dediler bizi kovacaklar yakında.

Hiç utanma arlanma yok sanki vatanını satan onlar değil.
Suriyeli mi bilmem ama dayı iyi oturtmuş tokadı.

Eline sağlık.