bugün

Akp'dir.
milliyetçi hareket partisi’dir.
görsel
görsel
görsel
görsel

görsel

akp değildir.
kıvranmayın çapulcular rahat olun, anı yaşayın, keyfini çıkarın.
https://twitter.com/suley...tatus/1617902313771012096

görsel:
görsel
Tertemiz yapana kadar
En nefret ettikleri hangisidir, bilemiyorum; ama en çok yarar gördükleri parti hiç tartışmasız Akape'dir. Net.
pkk için zafer mhp ve iyip'dir. bunun nedeni tabi ki bu partilerin milliyetçi duruşlarıdır.

fetö için ise sanıyorum ki akp'dir. bu da 15 temmuz sürecine neden olan o çıkar çatışmasından dolayı tabi. fakat bu terörist organizasyonların belirli partileri kendilerine baş düşman bellemeleri o partileri sütten çıkmış ak kaşık yapmaz.

kısacası pkk ve fetönün x partisi/partileri ile kızışmasının ana nedeni bu partilerin hem halkta büyük bir karşılığı olması, hem de siyasi erkin bu partilerde olmasıdır. şu an kafamdan uydurduğum bir antimilliyetçi antilaik parti olsa ve iktidara gelse pkk ve fetönün yukarıda bahsi geçen partilerle işi kalmaz, görüşleri uyuşsa dahi bu aap adlı partiyi kendilerine düşman bellerler.
Kürtçü PKK'lının, Arapçı şeriatçının, milliyetsiz ılık götlü liberallerin en çok korktuğu ve nefret ettiği parti; Zafer Partisi'dir.
Bozkurtlar ulusun; Tanrı, Türk'ü korusun.
Cumhur ittifakı üyeleri değildir o kesin.
Orta yolcu değil en sağ partidir.Akp hiç değildir akp Amerika’da ülkenin değerlerini yerle bir etmek için kurulan partidir.Bu parti çıkarları için herkesle bir olur feto piçleri ile olup 15 Temmuzda orduyu yerle yeksan eder.Açılım süreci denen saçmalıkta teröristlerle müzakere edip gene ordumuzun haysiyetini ayaklar altına alır.Bizim salak millet de böyle bir partiyi hala yerli ve milli sanıp %30 civarında destekler..Akp değildir yani.Bahçeli bunağı yüzünden MHP de değildir.Yazıklar olsun.
görsel
akp hiç değildirden sonrasını okumadım.

abd'de beraber hamburger yedikleri partiler de değildir.
Ne istediğiniz de vermedik...
12 sene boyunca ne istedilerse veren, şerefli insanları hapse atsınlar diye özel yetkili mahkeme kuran, aynı yollarda beraber yürüdükleri tiplerin olduğu parti değildir.

bu partinin müritleride biliyorlar neyin ne olduğunu ama zerre utanmadan sıkılmadan hala diğer partilere ve insanlara b.k atmaya çabalıyorlar. sorsan hepsi müslüman hatta süper müslümanlar ama o 12 sene boyunca öss sınavında kpss sınavında polislik sınavında harp akademilerinde hakkı yenen milyonlarca insanın, atılan iftiralar ağır geldiği için intihar eden insanların, aileleri darmadağın edilen insanların, mesleklerinden üzerlerine kara lekeler atılarak uzaklaştırılan insanların, darbe girişiminde vefat eden ve sakat kalan insanların veballeri onlarında üzerinde. ahiret günü yakın orada anlatırlar artık dertlerini buradaki gibi ad hominem yapa yapa..
"bak benden kim nefret ediyor biliyor musun? benden fetöcüler nefret ediyor. benden pkklılar nefret ediyor. benden atatürk'ten nefret edenler nefret ediyor. canları cehenneme. ben de onlardan nefret ediyorum." Ümit Özdağ.

https://www.youtube.com/shorts/mmiYPJkWupg