bugün

Uludağ, ekşi, sözcü gibi platformlarda bolca bulunan türden muhaliftir.
Pkk: ormanları biz yaktık
Muhalif: yok yok hükümet yakıtı.
Pkk: olm biz yaktık lan
Muhalif: yok kanka siz yapmazsınız öyle şey
Pkk: lan mal, biz yaktık amk.
Muhalif: hükümet yaktı.
Pkk: kafanı sikim
Şişko yobazın bir tarafından uydurduğu, var olmayan muhaliftir.

Bunlara dersin ki senin ağa 13 uçakla geziyor, ormanlarımızı neden sadece üç adet kiralık Rus uçağına emanet etti, bunlar der ki pökaka hebe hübe...

Teröriste neden teröristlik yapıyorsun demenin ne manası var? Ya ne yapacaklardı? Greenpeace olayına mı gireceklerdi?

Madem destekliyorsun, şahsım neden bunların hakkından gelmiyor, neden yeterli sayıda yangın söndürme uçağı temin etmedi, onun hesabını ver.
pkk lıların suriyeli olmasını kabullenemeyen ekmek kafalıların zıttı olan tiplerdir.

- ormanları yakanlar suriyeli pkk lılar imiş
+ hayır sadece pkk lı
- tamam işte suriye uyruklu pkk lılar ?
+ neden mültecileri karıştırıyorsun pkk lılar yaktı suriyeliler bizim din kardeşimiz
- lan mal tamam pkk lı ama suriyeli işte
+ zötörö hötörörörör !1!!11!!!1.
---alıntı---
pkk: ormanları biz yaktık
pkk: olm biz yaktık lan
pkk: lan mal, biz yaktık amk.
pkk: kafanı sikim
---alıntı---

pkk'nın orman yangınlarını üstlendiği açıklamaları tam olarak nerde? madem bu kadar tekrar tekrar söylemişler ben kaçırdım herhalde. yada trol'ün kendi pkk bağlantıları var, istihbaratı ordan mı edindi?
1 oy chp ye 1 oy hdp ye dıyen tıplerden fazlada bişey beklememek gerek.
Başka bir başlığa yazdık buraya da yazalım;

yangınların faili pkk ise bu inanılmaz bir istihbarat zaafı olduğunu gösterir. bu kadar büyük çaplı bir eylem yapılacağından habersiz istihbarat birimlerinin ne işe yaradığını sorgulayıp, cezasını verecek birileri umarım vardır. diğer yandan, devlet aklı bu tip afetleri öngörüp önlemlerini almalıdır; fakat biz de siyaset yıllardır hamasi duygularla yapıldığı için thk gibi bir kuruma kayyum atanarak içi boşaltılmış, yangınla mücadele için eğitimli pilotları gönderilmiş, mevcut olan uçakların kullanılması engellenmiştir. atanan kayyuma canlı yayında nerede olduğu sorulduğunda bir yakınının düğününde olduğunu söyleyecek kadar pervasız olması ise işlerin ne derece vahim olduğunun adeta ispatı gibidir.
tugba özayın çiftliğinin yanmasıyla pkk ne elde edecek, işi gücü yok gidip manavgatta yangın çıkaracak
komik bile değilsiniz artık, eskiden ne salaklar var diyip gülüp geçiyordum ama bunca yıl sonra artık kabak tadı vermeye başladı, midem bulanıyor
boşuna herseye ragmen bu herifler 20 yıldır bu ülkeyi yönetmiyor, boyle saça böyle tarak boyle millete.....
--spoiler--

tugba özayın çiftliğinin yanmasıyla pkk ne elde edecek, işi gücü yok gidip manavgatta yangın çıkaracak
komik bile değilsiniz artık, eskiden ne salaklar var diyip gülüp geçiyordum ama bunca yıl sonra artık kabak tadı vermeye başladı, midem bulanıyor
boşuna herseye ragmen bu herifler 20 yıldır bu ülkeyi yönetmiyor, boyle saça böyle tarak boyle millete.....

--spoiler--

Olum harbi zeka özürlü bir kitleyle aynı atmosferi soluyoruz. Adam hala "pkk ne elde edecek" diyor. Daha terör nedir, terörist nedir, neye hizmet eder, amacı nedir en ufak bir fikri yok.