bugün

doğru bir önermedir katılırım.
edit:gördük ki çoğu solcu foss solcu cahil solcu çıktı.
acı gerçektir.
aynı zamanda ateistlerden oluşan bir örgüttür.
terörün ideolojisi olmaz diyerek karşı çıktığım saçmalık. sağcı olsa kendine yakın mı hissedecektin diye de sormadan edemiyorum.
solculara ve sosyalizme yapılan bir hakaret ve iftiradır. solcular asla bölücü ve ötekileştirici fikir yapısına sahip değillerdir. sosyalizm kardeşlik, eşitlik ve birliği esas alır. PKK ise faşist ve ırkı bir örgüttür.
(bkz: pekakalıların orospu çocuğu olması)
saçmalıktır.
Hayal dünyasında yaşayan cahillerin uydurduğu saçmalık.
ülkemizde 40 yıla yakındır süregelen sol terörün halkalarından en önemlisi, en güçlüsü. son zamanlarda milliyetçiliğe kayması pkk'nın marksist-leninist (komünist) bir örgüt olarak kurulduğu gerçeğini değiştirmez. son zamanlarda milliyetçilğe dönüşmesi pkk'nın devrimci kamplarında eğitim gördüğü gerçğini değiştirmez, devricilerin kürt yoldaşlarına sahip çıktığı gerçeğini değiştirmez. iddia edene cahil, zırva gibi üç kuruşluk laflarla karşılık verilip aklanmaya çalışılması 1991'e kadar kullandığı bayrağında orak-çekiç olduğu gerçeğini değiştirmez.
bana sanki daha bir milliyetci gibi geldi? Hani kurt olmak, ayri devlet falan?
yani, sadede gelelim.
abdullah öcalan'ın marksist kimliği göz önüne alındığında en azından komünist bir örgüttür.
pkk'nın manası kürdistan işçi partisi olduğundan ve marksizm felsefesini benimseyen öcalan ve arkadaşlarıyla kurulduğundan doğru olan önerme. hatta belli bir tarihe kadar orak çekici bile vardı pkk bayrağında sonradan kaldırıldı çünkü artık harekete tabana yayıldı ve orak çekici kısıtlayıcı bi etkendi.
komünist ve solun sıçtığı son nokta.
pkk kürt sol örgütü beyler bunu ülkemızdekı sol la karıstırmamanızı rica ederım.
sol görüşte ırkçılığa yer olmadığı için son derece saçma önerme. pkk ırkçı bir örgüttür. sol örgütle yakından uzaktan ilgisi yoktur.
kuruluş felsefesi marksizme dayanır. pkk marksist leninist bir terör örgütüdür.bilmeyenler araştırsın öğrensin.
yanlış bir önermedir. terörizm'in sağı solu olmaz.
Ya anlamıyorum lan bu PKK boku kürtlerin özerkliğini istemiyor mu? Onların faşistliğini yapıyor işte, sol ile alakası yok kendilerine sol örgüt diyorlar bir bok da bildikleri yok. Sol düşünce yapısı asla ayrıştırmayı, bölmeyi düşünmez. Afedersiniz daha ne s.kime böyle şeyler söylüyorsunuz. Ramazan ramazan sinirlendim lan sözlük...
pkk ırkçı bir örgüttür ve konu terör olduğunda hiçbir ideoloji konuşulamaz,düşünülemez. he yarram he solcu. uzadımı boyun. hey allahım ya!
(bkz: el kaide nin bir sağ örgüt olması) gibidir.
sağa sola bağlamayın lan bir şeyi de.
ya alevi-sünni ya sağcı-solcu ya da türk-kürt ayrımı yapmadan duramıyor mu bazı arkadaşlar, bir yerlerine kazık mı giriyor bunu yapmadan, merak konusudur.
cahil kişilerin uydurmasıdır.
yanlış önerme. pkk ırkçı ve sağcı bir örgüttür.
(bkz: #12605778)
Yanlış bir önermedir.
Pkk denilen terör örgütü mensupları, yandaşları olan kişiler safi beyinsiz orospu çocuklarıdır. orospu çocuklarının özellikle beyinsiz olanlarının herhangi bir siyasi görüşü destekleyecek kadar düşünme yetileri yoktur.