bugün

artık sözün bittiği yere gelindiğinin gözler önüne serildiği olaydır. an itibariyle pkk terör örgütünün elinde 12 öğretmen bulunuyor ama hükümetin eli kolu bağlı. televizyonlarda diziler falan filan ama 12 öğretmen düşman elinde ne kadar esnek hale geldik böyle 2002 den beri...

http://gundem.milliyet.co....2011/1444333/default.htm
ne tesadüfdür ki bu eylemler israil ile ilişkilerimiz bozulduğunda bir anda artmaktadır.
ne kadar cahil olduklarını gösterir. veteriner hekim, köpek eğitimi uzmanı kaldırmaya da başlarlar yakında. eee eğitim şart.
acaba türk emniyet teskilati sivil pkk yandaslarini kendince belirledikleri illerdeki veya ilçelerdeki insanlara yapsa ne olurdu. nasil tepki verirlerdeki çoluk çocuk demeden hamile demeden öldürdü adiler. hiçbir hak hukuk adalete sigmaz yaptiklari. bunlari gördükçe nefretim artarak devam ediyor ve önyargilarim katilasiyor.
haber sitelerinin hiç siklemdiği durumdur. minik kareler halinde veriyorlar haberi, çok göze batmasın diye sanırım. terörün bölgeyi uyuşturduğunun en belirgin göstegesi.
hala filistin için göt yırtan bir hükumetimiz olduğu müddetçe bu kaçınılmazdır.
israel is a terror state.
demek yeterlidir.
%50'nin hakkını verme çabası.
hiç tepki gösterilmeyen durumdur. insanın ''Bu olaya tepki vermiyecek kadar acıya alıştık mı ?'' diye sorası geliyor.
o bölgede emniyetin tamamen türk devletinden çıktığının göstergesi.

(bkz: pkk görevini yapıyor)
12 ÖĞRETMENDEN en az 6 sının hükümet yanlısı rey kullanmıştır diye düşünüyorum...

umuyorum ki kısa zamanda artık araya kimler girerse özgürlüklerine kavuşurlar.
tam da bakanın öğretmenleri koruyacağız sözlerinin ardından kaçırılmaları manidar.
Doğuda ki gelişimi önlemeye çalışıyorlar. Bu haberleri okuyan hangi öğretmen oraya atanmak ister sizce? Oraya gitmedikleri için eğitim olmayacak, haliyle cehalet devam edecek. böylece doğu hep yerinde sayacak, belki de geriye gidecek. körpe beyinler dağlara çıkmaya devam edecek. Sistem basit.
orospu çocuklarının yaptığı ve sistemin bir gereğidir. sonra da hürriyet isimli gazete bulgaristan'da olmuş bir olayı manşetten verir, 9 punto ile! analarını sikeyim ben bunların külliyen!
(bkz: 90 lara dönen pkk) dır. inşaallah yok oluşlarına vesile olur. yaptıkları kirli planlar kendilerini vurur.
pkk her ne çeşit eylem yapıyorsa her kesime mesaj verme çabasında. terörün izlediği yöntemler dünyada üçaşağı beş yukarı hep aynıdır. korkutmak, sindirmek, biribirine düşürmek, karşısındakinin tedbirini bozmaktır.
burada kimsenin refleksel savunuculuğunu yapmayız ama her meydana gelen terör olayını ganimet belleyip hükümet karşıtlığı yapmak terörün bir hedefine ulaşması anlamına gelir. pkknın hedef sıralamasında özellikle öğretmenler 3. sıralardadırlar. öğretmen terörö düşüncesini önündeki en büyük fikri gücün temsilcisidir. bunu sözde vatanseverlerimiz anlayamamışken bölge halkına hiç anlatamayız, kandrılmışlıklarının önüne hiç geçemeyiz.
hala uyanamadılar. pkk nın israil ve abd ile ilişkili olduğunu. israil'e rest çekildi, yaptırımlar uygulandı pkk olayları hat safhaya çıktı. adamalar hala pkk sonunu çözelim diye uğraşıyorlar. madem bıçağım kemiğe dayandığı söyleniyor. önce abd ve israilin pkk ya olan yardımlarını kesmek için uğraş.
daha önce şehit edilen 120 öğretmen olduğu düşünüldüğünde kimsenin şaşırmadığı bir olaydır. pkk hem katil hem de fidyeci bir mafyadır.
milli eğitim bakanlığı az önce bununla ilgili açıklama yaptı.

--spoiler--
Eğitimi engellemeye çalışanlara karşı dimdik ayaktayız.
--spoiler--
- adamlar görevlerini yapıyorlar..

recep tayyip erdoğan 25.09.2011
güncel Önemli Başlıklar