bugün

bahaneside hazırdır. der ki, ama ak partide terörü bitirdi. kafaya bak. ulan ak parti terörü bitirdide, bunu yaparken omuz omuza miting yapmadı ki. demek ki neymiş, kemalizmin vatan sevgisi koca bir yalanmış.
(bkz: pkk nın kemALiZMiN SON KALESi OLMASI)
gerçek milliyetçilerin ak partiye yönelmesine neden olan gereksiz varlık. Atam sizleri görecekti de yaşatacaktı he? Uzun bir peeh diyorum sadece.
basliga cevap veremeyen ezik kemalistler dil bilgisine sarmislar ahahahah.

he lan he o de ayri tamam.
(bkz: kemalitler pkklılar elele haydi gaz yemeye)
eylem var dediler geldik mantığıyla hareket eden, işin arkasına bakmadan eyleme balıklama dalan kemalisttir...

o değilde ak parti pekalılarla miting yapmadı derken de sıçmayın amk....

oslo'da pekakayla ben mi görüştüm?
aponun mektubunu ben mi okuttum?
habur'da pekakalıları davullu zurnalı ben mi karşıladım?
.
görsel
görsel
taksim gezi parkı eylemlerine, akp'den memnun olmayan her kesimden insanlarımız katıldığından, içlerinden iki unsuru seçip diğerlerini görmezden gelecek şekilde bir sınırlama yapılması akp'nin hareketi bölme çabasından başka bir şey değildir.

bdp, akp döneminde parlamentoya girmesine izin verilmiş yasal bir parti değil midir ey akp'liler ? siz silahlı terör örgütü pkk ile "barış görüşmeleri" yapmıyor musunuz ? bdp sizinle iken iyi, karşınıza geçince kötü mü oluyor ? nedir bu ikiyüzlülük ? kürtlerin şimdiye kadar görülmemiş bir şekilde, türklerle birlikte kardeşlik içinde barışçı bir eyleme katılmasından, ülke bütünlüğü ve barış yönünden memnun olmak gerekir.
kafası eskide kalmış, yeniliği ve aydınlık gençliği görmeyen yobaz saçmalamasıdır. bahsettiği kişiler ne kemalisttir ne pkk'lı. bu, köhnemiş faşizan teorilere karşı çıkan yepyeni tertemiz bir harekettir ve ideolojik bir yapısı yoktur. ne chp'nin ne bdp'nin güdümündedir.

devletin ve uzantısı polisin baskısını görmüş, daha özgür bir yaşam istemektedir, bunu yaparken sadece kendi için değil, herkes için yapar. şimdiye kadar ulusalcı resmi teorilerle ve her dönem olduğu gibi iktidarın köpeği medyaya bağımlı olarak yaşamış ve bunun sunduğu sahte tabular zihnine kazınmış kişilerin, bu yepyeni ezberbozan hareketi kemalist-pkk'lı görmesi pek normaldir. ancak kendisinin de itiraf ettiği gibi, bu hareket yenidir çünkü bir kemalist bir kürtle birlikte eylem yapmaz.

burdan, bu söylemin sahibi şunu çıkarmalıdır, "demek ki bunlar bildiğimiz kemalistler, bu kürtler de pkk'lılar değil". gezi budur işte, özgürlükçü, ayrımcısız, hoşgörülü yeni bir ifade. sürekli düşmanlık pompalayan, suni düşmanlar üretip suni savaşlar veren köhne yoz teorilere ve dış mihrak gibi, ülke üzerinde oynanan oyunlar gibi bin yıllık teranelere inat birlikte barış içinde yaşanabileceğini haykıran tabuları yıkıcı bir haykırış.
bahaneleri hazırdır.

oslo da teröristlerle görüştüler.
apo ile pazarlık yaptılar.

oslo da teröristlerlen görüşen ak parti seçmeni yada ak partili millet vekilleri değildir,
Apo ile görüşenler bu ülkenin istihbaratı dır. Başbakanın talimatı ile terörün bitmesi için görüşülmüştür.

Sizin gibi hep beraber türk bayrağı yakıp devrim yapmaya çalışılmamıştır. laf ebeleri sizi.
o değil de,
bir de, pkk'yı dağdan indiren a.. var.
bir de, pkk ile anı yatağa giren a.. var.
bir de, bütün bunları görmezden gelip mal mal konuşan a..'lı var.
taksim meydanında ara sıra görebileceğiniz eylemlerdir.bu nasıl vatanseverlik yazık şehitlerimize.
sürekli gündemde tutulması gereken olaydır.

http://www.haberinvakti.c...-ve-pkk-elele-h29844.html
çapulcuların cevap vermekten çekindiği savunamadığı kemalisttir.

http://www.demokrathaber....lari-yan-yana-h18945.html
alayı vatan hainidir .

başta cehape olmak üzere alayı vatan hainidir .
düşmanımın düşmanı dostumdur, felsefesini benimseyen kemalisttir.