bugün

akli dengesi bozuk, insanlıktan uzak, ahlaksız, zeka ve mantıktan yoksun mahlukatların yaptığıdır. urfalı, mardinli, diyarbakırlı kürt doktorlar tanıdım. nice türk' ün ameliyatına giren, nice hastayı kurtaran... kürt avukatlar gördüm, nice masumu kurtaran, adeletin yerini bulmasını sağlayan. nice kürt öğretmen de gördüm ki benim yeğenimin ilkokul öğretmeni kürt. ben bunların 3 gündür görüşlerini alıyorum. çoğunun facebook'ta fotoğrafları şehitlerimizle ilgili. bunlar okumuş, neyin ne olduğunu bilen bu vatan için hizmet eden insanlar. şimdi bu insanlardan biri memleketteki anasıyla kürtçe konuşsa linç edilecek, dayak yiyecek öyle mi?
bakın arkadaşlar ben 39 yaşındayım, çoğunuzdan tecrübeliyim, neyin ne olduğunun farkındayım. muğlalı' yım ve türküm. siz portakalda vitaminken biz bu olayları tartışıyorduk, araştırıyorduk. üniversitede günümüzde rastladığımız olaylarla az karşılaşmadık.
pkk düşmanlığı başka, kürt düşmanlığı başka. şimdi olaya ben insani yönünden bakıyorum. evet pkk bir terör örgütü, her gün hepimiz lanetliyoruz, terörü desteklemeyen kürt kardeşlerimiz de lanetliyor, sövüyor bizim gibi.

yalnız masum kürtlere kin beslemek niye? sırf onlarla aynı ırktan 3-5 orospu çocuğu dağa çıktı diye onca masum insanın suçu ne? şimdi özgecan olayındaki ülkücüyü biliyorsunuz. antalya'da kendi öz zihinsel engelli kızını hamile bırakan ülkücü, kendi eşini ve çocuklarını öldüren ülkücüyü de biliyorsunuz. ülkücüyü geçtim, daha kötülerini yapan bizim gibi "türk"ler var. hapishaneleri ziyaret ederseniz türk katil de hırsız da vatan haini de tecavüzcü de göreceksiniz. şimdi ne yapsınlar? o türkler böyle iğrenç şeyler yaptı diye hepimizi yaksınlar mı? genellesinler mi türkler katil, tecavüzcü diye? yaşınız henüz genç, kandırılıyorsunuz bakın. biraz daha zeki, mantıklı ve duyarlı olun. bu sizin için daha hayırlı olacaktır, benden size bir abi, kardeş, arkadaş tavsiyesi. ne ekersen onu biçersin.

edit-not: pkk sempatizanı kürtler de var tabi ki. ne yapıyoruz, işte bunların üzerine gidiyoruz diğer masumların bir suçu yok.
Cok buyuk bir yanlistir.

Zaten dusmanlarimiz bunu istiyor. Oyuna gelmemeliyiz.
Pkk'nın yarısının ermeni, Yahudi vb ırklara mensup olduğunu bilmeden onların ürünlerini tüketip kürt kardeşlerimize düşmanlık besleyen tiplerdir.
Çünkü pkk=k*rt olduğundan olması gerekendir.
yanlış değildir. şöyle ki:

pkk'ya sempati duymayan tek bir k*rt görmedim bugüne kadar.

hepsinin içinde özerklik ilan etme duygusu/hevesi var. sanırım bu yeterli.
provokatörlerin işidir. Kimsenin kürtlerle bir sorunu yok, bölücülerle bizim sorunumuz..
Kimse kusura bakmasın arkadaş, bu ülkede ki 10 kürtten 7'si hdp'ye terörist partiye oy vermişse kürt düşmanlığı olur, bu kaçınılmaz bir son, kürtler kendilerini sorgulayıp doğruyu yanlışı bulamazlarsa gelecekleri çok karanlık olur.
kürtler taradından oy verilipte pkkya silah taşıyanların eseridir.
pkk yı destekleyen milyonlarca kürde düşmanım!
pkk'nin ekmeğine yağ sürmektir.
Kendini milliyetçi göstermeye çalışan, mhp ideolojisinden sapmış trollerin işidir. Yazık be ne hallere gelmişler.
doğuda teröre tepki göstermek yerine "pkk halktır halk pkk" sloganları atılıyorsa kimin neyi neye çevirdiğine birkez daha bakmak lazımdır.
kardeşim sen kendini biliyorsun sonuçta ne diye buradaki noksanlara anlatıyorsun ki, şu yaşlarına kadar öğrenememişler bu yaştan sonra da benim senin lafınla da öğrenemezler, her koyun kendi bacağından asılır boş ver.