bugün

çevresindeki kızları evlenmelik ve eğlenmelik olarak ikiye ayıran erkeğe alternetif kızdır.
kızların intikamını alan kızdır.
şanslı kız.
şanslı ise bakire girer gerdeğe.
piç erkek affetmez. affederse erkek değildir.
su gibidir. akıp yolunu bulmuştur.
eğlenilecek erkek var evlenilecek erkek var diyen kızdır.
türk kızıdır efenim. pardon. türkiye kızı..
işini bilen, tebrik edilesi, örnek alınası kızdır.
Helal olsun kadinidir. Hayattan nasil zevk alacagini kavramistir.
piçi efendiye dönüştürmüş olabilecek kadındır. aynı erkeğin iki modelini denemiş, almıştır.
efendi erkekle evlenebilen ama zeki bir erkekle evlenemeyen kızdır. zira zeki bir erkek kendisini piç sürüsünün ortasında gezdirmiş bir kızla evlenmez.
evlenenme çağına kadar piç, evlenmeye yakın da efendi olarak takılarak haddini bildirdiğimiz kızdır.
arkadasim almiradir.
bugun bana soyledi, 20 yasindaymis,erkeklerden cabuk sikiliyormus ve yaklasik 9-10 tane sevgilisi olmus. annesinin cevresinin bundan hic haberi yok. kendisi gayet dindar, efendi uslu bir kiz gibi gorunur. annesinin haberi olsa oklavayla donermis.
sevgilisinide aldatmis.

kiza nasil bir erkek istedigini sordum.
simdilik hayatini yasiyormus. sevgililerinin adini bile hatirlamiyor. 30 yasina geldiginde evlenmek istiyormus, muhtemelen efendi biriyle.
(bkz: orospu)

Edit: orospu değil orospunun önde gidenidir.
Her genç türk kızının hayali.
işini bilen iyi niyetli kızdır.
yahu sen bana eğlendirecek bir şeyler sunamıyorsan elbette beni eğlendirecek erkeklere koşarım. artık yaş kemale erdi mi de iyi bir erkekle yuvamı kurarım. siz de adam olaydınız da hem paralı hem eğlenceli hem de efendi olsaydınız.
en sonunda dogru yolu bulmak gib ibirşeydir.
Evlenene kadar bir sürü kızla yatıp bakire kızla evlenen erkeğin kız versiyonudur.
Orrospu çocuğudur. Net.
(bkz: Efendi erkekle evlenmek zorunda kalan zavallı kız)
bunlar yüzünden hiç bir kadına güven kalmaz.
iyi bok yemiş dedirten kızdır.
eğer postu deldirmeden evlenmişse başarılı kızdır.
erkeklerin mantığı da aynı değil mi?

her sevgilinle yat, naz mı yaptı amaaan boş koy ayrıl hemen sana kız mı yok hayatını yaşa nataşalar elgalar zaten senin oğlum, erkek adamsın eğlen gönlünce. ama yaş ilerleyince birazcık, evlenmeye gelince konu, bakire misin? hiç öpüştün mü? hmm. ilginç.

ha bi de kızlar yapınca;

orospu.
aferin kız.