bugün

Zor zamanlardan geçmesine rağmen içindeki güçlü kişiliği ile bu durumları atlatacağına inanıyorum. Zeki, güzel ve herşeyden önemlisi iyi bir insan. Bir süredir sohbetine nail olduğum ve gördüğüm kadarı ile kimsenin kötülüğünü istemeyen bir arkadaşımız. iyi dileklerimin hepsi kendisi ile allah yolunu açık etsin.
bana, bro diyen yazar.

adamsın. çok iyi yazar, yazarıdır.

edit: kadınsın.
ah be güzel insan, yaktın bizi küle döndük.. saygılarımı sunarım efendim.
DERTLI YAZARDIR KENDILERI.. YAZDIKLARINI OKUDUGUMDA BUNALDIGINI VE BEYNININ ZONKLADIGINI HISSEDIYORUM... ALLAH YARDIMCISI OLSUNDUR VE HATTA 'BU DA GECER YAHU'DUR.
Hayatında zor bir dönemden geçiyor. Üzülecek, ağlayacak ama geçecektir.

Ayrıca üzüntüsünü sözlükte paylaşması çok doğal burada sıradan bi sözlük yazarına kalmamış onun sıkıntıları.
bir cevap vermeye bile tenezzül etmeyen yazar.
sanırım boşanma aşamasında olan ve bu yüzden depresif olan bir yazar.

üzülmeyin sayın yazar bir süre sonra eskisinden daha iyi bir hayata kavuşacaksınız.

tecrübe ile sabit.
Iyi yazardır, selam olsun
hüzünlüdür.
(#23759769) sözlüğü güzin abla yuvası sanan yazar. cidden iyiliğinden söylüyorum, burada güzin abiler var ve hiçbirinin niyeti de iyi değil.
(#23663644)

gayet yerinde bir tespit yapmış olan yazar.
artık sıkmıştır. ilk başta yazdıkları samimi gelmişti. şimdi biraz bu durumu abartıp, eğlence için kullanıyor gibi. yani kısaca prim.
nick altına girince kadın olduğunu fark ettim.

hem cins tarafından bu kadar iyi anlaşılmak rahatlattı beni. alkışlar, öpücükler sana sayın yazar. (#23174765)
Kabuk değiştirmiş yazardır.

Küllerinden doğmuştur. Ve artık bir daha bu nick'le yazmayacaktır.
üslubu ve diyalog kuruşu ile ilk olumsuz intibayı yok eden yazar. o bölüm bitecek ! *

edit: o bölüm bitmiş. gönülden tebrikler !