bugün

çok başarılı bir şarkı söyleyicisi.

pink floyd kardeşimi çok çok iyi tanırım. yıl 1974 veya 1997, kendisi ve bir dönem pink floyd türküye düstürübütörlüğünü yapan menecer ve ünlü seks shop işletmeni aksanli erkan elektar ile london hard rock cafe'de oturup muhabbet etmişliğim vardır. adamdır bir kere, adam gibi adamdır. tamam mı, öyle lafa söze vardırmaz, direktoman söyler sözünü.

pink floyd bey, kapılarını pazar süprüzüne değil de aksanli erkan elektar'a açtığından beri çok iyi dostumdur. benimle paylaştığı çok özel sırlarını sizinle belirli bir ücret karşılığında paylaşabilirim. örneğin: gay ve geri dörtlüsünden defalarca vurdurmuş biri. böyle böyle ne sırlar var bende. adamım be. böyle de insanım amk. adam gibi adam oldum çıktım aksanli erkan elektarın yanında. hiç de öyle bir planım yoktu, yavşak yavşak geziyordum ama adamlık bulaştı be bize de kardeşim.
-En iyisi kimdir?
-Pink Floyd.
-Pink Floydu Pink Floyd dan daha iyi kim çalar?
-!?&#

Eşsizdir.
dire straits'in yanında esamesi kalmayan; hatta vasat sayılabilecek grup. tabi bu kanıya varmadan önce dire straitsi bilmek gerek.

(bkz: dire straits)
bir echoes vardır ki o şarkı sigara ve biranın en iyi partneridir. kafan güzelken kapıldığın uçuyormuş hissine yardımcı olur.
efsanedir. ayrıca konserine de gitmişliğim vardır.

yeni yetme mi? fena hastası olan babam 56 yaşında lan.
Şu an üstümde tshirtünü taşıdıgım philosophy rock grubudur. idoldür idol onlar lan !
5 cümle 2 kelimeden oluşan sağdan sola yukardan aşağı hiç bir bok ifade etmeyen pop müzik dünyasında, karın kası yarıştan gey ibişlerin yakışıklılığına kapılmış kezban, cahil cühela sözlük yazarlarının hedefinden kurtulamamış grup.
tek kelime ile; efsane.
bir ömür sıkılmadan dinlenebilir.
--spoiler--
pink freud.
--spoiler--
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.