bugün

piç elbette anasız, babasız faland emek değil bu kullanımda...

piç erkek denen varlık yavşaklıkta sınır tanımayan ve bu yavşaklık katsayısı tavan yapmış olan adamdır... burada ki "adam" kullanımı da opsiyonludur... kimine göre adam, "adam gibi adam" manasına gelirken kimine göre sadece cinsiyet belirtir...

ortamların adamı, mekanların tanınan siması, herkese yavşayan, herkesi anında bozabilen piçlerdir bunlar... "piç erkek" dendiğinde bir durup düşünmek lazım gelir... hayranları çoktur, bunlara köpek olan hatunlar da az değildir... "hiç sevmem" diyen kimi kadınlar da dönem dönem ağlarına düşerler bunların... içten içe sempati beslerler... inkar etseler de... populerite konusunda ön sıralarda bulunurlar, efendi erkeklere "ben seni arkadaş olarak görüyorum" mesajları verilirken, gecelerin sonunda piç erkekler ile yatağa girerler...

önemli not: bu entry de genellemeler vardır..
sözde kimse sevmez takdir etmez ama aslında kızların gözdesidir.
Üstüne bir de akıllıysa ortalığın... Neyse.
üyesi olmakla onur duyduğum erkek gurubudur. bunun bir üst leveli de orrrospu çocuğu erkektir. biz daha o mertebeye erişemedik.
kızların efendi erkeğe tercih ettiği erkek modelidir

+gözde hayatım böyle rahat mısın?
-kuçucan*** uf nasıl sorular böyle salak salak zevk alıyorum işte kılıbık mısın nesin?
+tamam hayatım özür dilerim devam edelim
-hay sıçayım senin gibi erkeğe yıaa
+ ne diyorsun sen öyle sakın bidaha böyle konuşma!
-ah bi piçcan olsaydı ah ahhhı
içinde bulunduğum erkek gurubudur.aslında kimse sizi sevmiyormuş gibi görünür ama işin özü öyle değildir.heryerde olduğu gibi burdada 4s kuralı geçerlidir.
Kalbi sevgiyle atan, hayata masum bakan kadınların karşısına çıkmamasını dilediğim türdür.
duygusal zekası gelişmemiş iq'su ortlamanın biraz üstünde ve popüler spor branşlarında başarılı zengin kişiler bu gruba girerler. çevresindeki insanlara laf atmaktan hoşlanırlar sürekli kendi reklamlarını yapmaya çalışırlar ayar veya akıl vermek isteyen olursa birden agresifleşirler atara kalkarlar. düşünmeden hızlı kararlar alırlar. daima bir kız arkadaşa ve kalabalık denebilecek arkadaş grubuna sahiptirler. en yeni mekanları onlar bilirler. bunun dışında akademik kariyerleri parlak değildir.
bazı kızların sevgılı olmak için yırtındıgı erkektır.
kendisine saygı duymayan erkektir. kendilerine saygısı olan kızlar da bunları tercih etmezler. Eskidendi o gençler kızlar piçlere bakıyor dalgası.
kadınların ortamlarda karşı koyamadığı erkek türüdür. ancak yavşaklığı verir bu tipler aşkı değil. evet korumacıdır, seviyorum edaları vardır. ancak kadınlarda ki orta yaş krizinin nedeni bu erkek tiplerinden boşanmanın verdiği yorgunluktan gelir. ondan sonra da sadakat sahibi bir erkek arıyorum diye gezerler ortalıkta.
piç erkek olma taktikleri:

http://iliskilerokulu.blogspot.com/
piç erkek fakir erkektir. tanıştığı kızla zaman geçirirken parası olmadığı halde yanına gidip bir şekilde o masadaki hesabı kıza ödettiği için, yeni tanıştığı kızla biryerlere çıkıp daha fazla aktivite yapacak parası olmadığından bir şekilde kızın gönlünü edip evine götürdüğü için piç erkektir. ve bu sıfat onlara erkekler tarafından imrenildiği, kıskanıldığı için takılır.

-vay piç vayyy götürdü kızı
-ulan her gün bir değişik kızla takılıyo

yani burdan nereye varıyoruz piç erkek günümüzde uyanık, işini bilen anlamında kullanılmakta ve popülaritesi git gide artmaktadır. kızlarımız bu yüzden piç erkeklerden hoşlanmaktan rahatsız olmaz. olacak birşey de yok zaten.
olunamayan erkektir.

bir türlü olamamaktayım efenim. yardımlarınızı bekliyorum bu konuda.
tercih edilmeyen erkektir.
Akademik kariyer ve aile terbiyesinden uzak çamurda yetişmiş insan ziyanıdırlar. Her daim kirli olan elleri ve kalpleri değdikleri yeri kirletir ve iz bırakır. Sürüler halinde yaşar ve sürüler halinde gezerler. Açgözlülük, yalan, arsızlık, terbiyesizlik, maneviyatsızlık, ahlâksızlık, dedikodu, hırsızlık, görgüsüzlük, soytarılık bunların 10 Emri'dir. Kendi halinde ve iyi kalpli dediğimiz insanlar üzerinde büyük yaralar açarlar, sakınmak gerekir.
Cehennemin yeryüzündeki anahtarıdırlar.
tercih meselesidir.
karakterli olup elinizi siker ya da şerefsiz olup elin karısını kızını sikersiniz.
sonra da hiçbir şey olmamış gibi yolunuza devam edersiniz.
En gıcık olduğum erkek tipidir. En ihtiyaç olunan an da arkadaşını da, sevgilisini de yüzüstü bırakabilir. O yüzden efendi erkek en iyisidir.
gerçekten babası anonim olduğu için piç değillerdir. hareketlerinden dolayı o unvanı alırlar. genellikle kızlarla oynayıp attıkları için kızların onlara verdikleri ünvandir.
Az önce bana denk gelen erkektir . Kendini efendi gibi tanıtmalar , çok geçmeden buluşmak istemeler , 2 güzel sözle kızı yatağa atabileceğini zanneden beyinsizdir piç erkek .
öldüresimin geldiği erkek tipi.

bunlardaki "bana kimse hayır diyemez" havasını söndürmek ayrı bir zevktir.

eksileme piç.
birde bu piçler yüzünden, efendi erkekler de kızların yaptığı genellemelere maruz gider.
eğer babasının aldığı arabayla hava atmaya çalışıyorsa trafikte üstüne sürmekten zevk alacağım erkektir. bu tipleri korkutmaktan çekinmeyin dostlarım.
erkeklerin yuzde 80i.
aslında gerçek hayatta böyle keskin hatlarla çizilmiş kavramlar yok. piç erkek, efendi erkek gibi. bana kalırsa her erkeğin içinde bunlar vardır. mesela geçenlerde, bir ilişki başlangıcında olan arkadaşlarımı gördüm. ikisini de gayet iyi tanıyorum. çocuk; efendiyim diye geçinen birçok erkekten çok daha delikanlıdır. kız da çok iyidir. iki iyi insanın birleşimi! işte böyle ilişkiler mutlu olmamı sağlardı hep. birkaç hafta geçti. her şey iyi gidiyor sanıyorken; kız, aradı "buluşalım, konuşalım" dedi. "çok aşırı piç çıktı senin bu arkadaşın" dedi. nasıl yani, piç derken açar mısın biraz daha diye sordum. yıllardır tanıdığım adam gözümün önünde piç mi olmuştu? çok delikanlıdır aslına bakarsan, anlat bakalım dedim. ya işte ilgisiz, piçin biri çıktı. sen anlamamışsın, odun gibi bir şey bu. al, yont sen dedi. kalktı masadan gitti.

ezcümle; erkek sevmiyorsa çoğunlukla piç diye yaftalanır. oysa kaç kere sevdiği kız reddetmişti benim delikanlı olarak gördüğüm bu arkadaşımı. şimdi de kendisi sevemediği için "piç" olmuştu. kadınlar böyleydi. kendileri sevip reddedilince piç derlerdi. reddettiği, sevemediği erkeğe de, vicdanı rahat olabilsin diye "efendi" derlerdi.