bugün

photoshop tamamı ile profesyonel eller için tasarlanmıştır, photoscape ise göze yüze g*te kalp ve bilimum s*kindirik görself efekt eklemek, fotoğrafları yan yana yapıştırmak gibi amaçlar için tasarlanmıştır.
photoshop çok zor , karışık ve ingilzcedir , photoscape ise kolay , basit ve türkçedir.

Photoshopu öğrenmek için kurslara bile gidilir ama photoscape kendi kendine öğrenilebilir.

Ben herzaman photoscape kullanırım ama photoscape photoshopdan daha iyi diyemem. Çünkü photoshop karışık olduğu için ve öğrenme fırsatım olmadığı için o programı yüklediğim gibi sildim pc den.

Photoshop da olduğu kadar photoscape da da birçok özelik var. Resme istediğin eklentiyi yapar resimle oynayabilirsin.

Tabi photoshop daha iyi olacakki herkes ondan etkilenmiş.
photoscape evde lazım olduğu zaman pratik çözüm yaratmak adına hazırlanmış muhteşem ve beleş bir yazılımdır.
sırf bu yönü ile bile takdir edilmeli hakkı verilmelidir.
ama adobe photoshop ile kıyaslamak ona yapılmış bir haksızlıktır.
mütiş bir kadınla sevişmek vs masturmasyon gibi bir şeydir...
photoscape nin her türlü alacağı karşılaşma. kullanışlı kolay anlaşılır olması ile gönüllere taht kurmuştur.
photoshop profesyoneller içindir. photoscape,sosyal ağlara fotograf eklerken yok edilmek istenen sivilceler,yaralar içindir. kısaca daha basittir.