bugün

benim tarafımdan sözlüğümüze kazandırılmış olan 5. nesil bir yazardır. evet efendim tüm sözlüğe ve kendisine hayırlı olmasını ve nice başarılı entrylere imza atmasını dileriz.

evet şimdi uludağsözlük formasıyla bi' fotoğraftan sonra, kendisi top sektirecek ve akabinde basın açıklaması yapacaktır. teşekkürler. *
türkçe öğrenmesi gerekli yazar.

(#3424204)
perfectman..
bir isim üzerinden yola çıkıp, hoş sohbetini yakaladığım yazardır.
geleceğe yönelik haberlerimizi bekliyoruz, umarım senin de her şey gönlünce olur.
izmir'e gelirse pes kapışacağımız yazar.

çok pis yenerim yalnız, söyliyim.
sonunda amacına ulaşmış, ölmeden önce karmasında hoşsohbet yazısını görmüştür. akşam akşam kendini mutlu edecek bi sebep bulmuştur. yarınki sınavı öncesi gaz olmuştur. teşekkürler + larını esirgemeyenlere.
5. nesil çaylak 12 nisan fenerbahçe galatasaray maçının ardından yaptığı bazı yorumlar yüzünden çaylak olmuştur. fırat aydınus bile oyuncuları sahada tutmayı amaçlayan bir yönetim sergilemiştir bu maçta. lakin moderasyon cem papila ayarında davranmış ve acımadan kendisini çaylak yapmıştır.
zirveden -mecburen- erken kalkmam dolayısıyla tanışamadığım yazar. "ı'm so sorry" demek istiyorum burdan tekrar. *
sözlükteki 3000. mesajımın sahibi.****

ayrıca; bir liseli olsam, okuldan çıkışta sahilde gezmeye gideceğim, çamlığa gidip sohbet muhabbet edeceğim, tenefüslerde birlikte kantinde oturacağım ilk insan.
(bkz: melaba)*
(bkz: muazzam adam)
hakkında bilinen bazı yanlışları düzeltmek isteyen yazardır. öncelikle şunun bilinmesini ister ki, evet kartal penchesiyle yakın arkadaştır, evet sözlüğe onun sayesinde gelmiştir. amma ve lakin sözlükte onun aklını kullanarak yazmıyordur. yani illa ki onun arkadaşları arkadaşım, dostları dostum, düşmanları düşmanım olmak zorunda değildir. her yazdığım entryden * "efendim oğlunuz evimizin camını kırdı" tadında mesajlarla kartal penchesine koşmayın. sıkıldım artık.
şahsi menfaatleri uğruna misafirlerin ayakcağızlarını patlatan, durduk yere bizi üsküdar'a götüren, üsküdar'dan susuz getiren adam. bu kadar aymazlık, bu kadar utanmazlık olamaz. kendisini adam sanırdık emmee değilmiş be cemaat. * *
şaka maka muhabbet adam bu adam. hendese mektebine gidiyor ayrıca. artık istanbul zirvelerinde gözümün ilk arayacağı kişilerden.
sevecen, efendi kişilik. gözüm-kulağım mutlaka arar kişisi. çok şey var sana ait yazacak ama cümleleler yetmez yer sınırlı. bil ki hep özlenen olacaksın. seni çok seviyorum ablası.
666. mesajımı atan adam. sabaha sağ çıkarsa şanslı saysın kendini!
kizdirdigim adam, stajerimi ayarlasam barisir mi ki benle?

sohbeti guzel yazar.
taze 5. nesil çaylak. yeni çıktı fırından buharı üstünde el yakıyor el. yalnız çaylak olmasına sebep olan başlık hala duruyor entrysi ile beraber. ama ne diyoruz; şeriatın kestiği parmak acımaz bebişim. chook ii baq qendine...!!!
yeşil sahalara dönüşünü iple çektiğim yazar.**
doğum günü insanı... nice mutlu yıllara...
happy doomsday! doğum günü hediyesi olarak muhtelif bölgelerine üç tane mermi sipariş ettim, yakında belirtilen lokasyonda konuşlanacaklar. öperim ve bırakırım olduğun yerde. *
mutlu, sağlıklı, huzurlu bir yıl geçirmesini temenni ettiğim, eşek kadar olmuş adam. * *
5.nesil silik...