bugün

ne kadar da ilginç bir o kadar zir zop erkektir.

ayrıca sen nasıl ve ne düşünce ile giriyorsun ki birader buraya yani?.

mesela oldu ya haydi hayat bu işte, bir kızla yazıştın ettin sevdin sevildin aşık oldun kendinizden geçtiniz aman yarabbim falan filan! olamaz mı ya konuşuyoruz şurada kızmaca yok öyle ya yani!, eee bu kız gün gelecek demeyecek mi aşkitomcum bir gün bana gelsene la!, yada sen ona demeyecek misin ev boş filan diye!, diyeceksiniz canım kardeşim bu işleri sizde biliyorsunuz birbirimizi kandırmayalım şu an!, eee devamındaysa o işin sırası geldiğindeyse ne açacaksınız ortaya soruyorum haydi aha!, ne yani gidip 13cm demeyin bana şimdi düşer bayılırım he vallahi bak!,

öyle kolay değil bu işler beyler!, adam gibi malafat yoksa girmeyin daha iyi!, hem sözlüğün kalitesiyle de hem rot balans ayarlarıyla da oynamayın!.

nedir bu saçmalık ya hep ben mi uyaracağım nerede bu delikanlılar ya!.
(bkz: sen kaç beni tanıdılar)
15-25 altı içim söylendi canlar diye bir edit bekliyorum.
(bkz: beyni olmadığı halde başlık açan yazar)
yanımda utanması gereken erkektir.

bu penis ki şahadetlerin dinin temeli, ebedi hatunun üstünde benim inlemeli...
(bkz: Sözlüğü kız bulmak için kullananlar)
(bkz: alın bunu alın)
6 santim damarlı, muhteşem bir penise sahiptir.
sözlüğe penisiyle girmeye çalışmadıysa sıkıntı yaratmayacak yazardır.
beyni küçük olan bazı yazarların bunu iğrenç espri anlayışlarıyla para birimi olan peni ile kıyaslayarak benim penim çok küçük dostum demesi muhtemel durumdur.
Bu sıfat penisi küçük ama işlevi büyük olan erkekleri tanımlar. 10 cm'lik kalın aygıt ile istese 15 çocuk yapacak malzemesi olan yazarlarda mevcuttur. Seksin amacının, üreme değilde oyuklama olduğunu iddia eden güruh tarafından bamya diye niteleme alırlar. Fakat o 20 küsür cm olan uzun aletler oyuklama dışında işlev göstermez, genelde prostat olarak gebereni mevcuttur. Allah'dan bizim aletler ne kısa ne uzun 18 cm yetiyor bana. Fazlası zarar.
başlık bile açan yazardır.
(bkz: kafan çok güzelmiş kardeş güle güle kullan)
(bkz: 20 lik çivi)
Utanmazın tekidir bugün sözlüğe gider yarın bigün gider o küçük penisine bakmadan sevli bulmaya çalışır ulan hiç mi utanmıyacaksın o küçük penisini gösterirken kıza insanda biraz gurur olur be.
görsel
sözlüğe penis için giren kızdan daha asildir.
baksanıza o kadar tecrübeli ki arkadaş, hep küçükler denk gelmiş. *
sol frameye bakıp büyüsün diye giriyodur. kızmamak gerek.
uzatmalı prezervatifle 7 cm ye kadar uzatarak sorunu çözüp tekrar sözlüğe giriş yapabilecek erkektir.

edit: tek kullanımlık değilmiş, ılık su ile hijyen sağlanıp defalarca kullanılabilmekteymiş. zaten tek kullanımlık olsa fiyatı 60 lira olmaz. her ilişkide değiştirceksen kes at zaten malı.
ancak aklı penisinde olan birinin yorum isteyeceği açıklamadır.
(bkz: adam tripod)
girebilecek başka bir delik bulamayan erkektir..

not: asil sözlükçüler ne demek istediğimi anlamışlardır.. üzerlerine alınmasınlar..