1. 1.
    Olum bu Asmr zamazingoları adamı yatırmak için, kaldırmak için değil.

Sen lolipop yalarsan bu adam nasıl yatacak?
    6 ... afterallthistime
  2. 2.
    Hatun tam bir beyin yoksunu.. bi hafta önce nutuk kitabını okumuş. bi ona baktım, bi diğer içeriklere hemecicik bu kararı verdim.. beyin yoksunu olması nutuk okumasından değil.. önce nutuk okuyup sonra sevgili role playi yapıp sonra da lolipop yalaması.. bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu??
    3 ... yalniz olmiycem dimi
  3. 3.
    bi ara sakso cekiyor zannettim. sonrada lolipop yaladigini gördüm. hep sabah ereksiyonundan bu halüsinasyonlar.
    3 ... 9 numarali kaleci
  4. 4.
    çakma youtube kanalıdır. ulan konsepti al biraz değiştir bari.
    direk çalmış takipçi kasmaya çalışıyor.
    1 ... bado
  5. 5.
    Tam yüzünü görmeden dikkatimi vererek dinleyemem. Belki çirkin ve dakikalarımı çaldı? Olmaz çok riskli.
    ... pneuma
  6. 6.
    gece başlık sayesinde girip baktığım, 4 gündür 31 çekmediğim için şelale gibi geleceğimi akıttığım, asmr kanalı. buradan başlığı açan arkadaşa teşekkürler, sayesinde bir asmr kanalı daha keşfettim.

ne kadar avrupalı kızların ahlakını, namusunu konuşsak da, gerçekten bizim türk kızları gibi orospusu yok arkadaşlar. bu asmr kanalından çıkarım yapmak gerekirse, bizim türk kızlarının eline biraz özgürlük imkanı versek, nasıl birer profesyonel orospu olacaklarını görüyoruz. birde kendi aralarında çekişmeleri vardır ki tadından yenmez, ilgili asmr kanalının altında bayanların yorumları bu dediğimi destekler şekilde, gerçekten kadın kadının kurdudur.

konu dağıldı neyse, uzun lafın kısası erotik bir asmr kanalı. kanal sahibinin kaşar olduğunu 100 metreden anlayabilirsiniz.
    3 ... sigara soran genc