bugün

Beleşe getirmek istemiştir belki.

büdüt: başlık başa kalmıştır. Pedini babasına aldırma sebebini anlamadığım kızdır. neden olarak üstte belirttim kendi fikrimi.

edit2: ulan amk 2009'da girilen entry'e 2013'te edit yapıp ''başlık başa kaldı'' demek de töbe bismallah...
süferdir.

(bkz: don t feed the troll)
(bkz: kondomunu annesine aldıran erkek)
ped alırken ya da aldırırken utanmalı mıdır bir kadın? ya da 'dişi' ?
regl olmak ne kadar normal bir durumsa ped almak/aldırmak da o kadar normal bir durumdur. utanılmalı mı hala ped alırken/aldırırken? gazete kağıtlarına mı sardırmalı? at gözlüklerinizi atın da öyle bakın dünyaya. hala 'ana vatan kan ağlıyor.' gibi abidik gubidik şeyler söyleniyor regl için. herkes mersine bizim millet tersine!!
ayrıca hiçbir kadın da 'baba akşam gelirken bana bir paket ped alıver.' demez. belki market alışverişine giden babadan istenir.
babasının modern bir insan olması hasebi ile gayet normaldir. ki modernlikle de alakası yoktur. ped veya hanzo tabirle kadın bağı* bir ahlaki öğe değil bir hijyen ve sağlık öğesidir. bu kız hasta olduğu zaman doktor vajinal fitil verse babası nasıl paşa paşa alacaksa ped ihtiyacı olunca da babası paşa paşa almalı, kızımız hiç çekinmeden babasına sipariş edebilir. eğer kızımızın adı "gönül"'se (bkz: aldırma gönül aldırma) diye iğrenç şekilde konuyu tamamlayabiliriz.
+ baba benim leptap ın taç pedi* çalışmıyo gelirken alsana bi tane
- tamam bebeğim.
ped kullanmak kukunun zevkine hitaben bir durum değil her ay kadınların zorunlu olduğu bir durumdur ya da bedensel ihtiyaçtır da diyebiliriz. yani kondomla eş değer tutulası bir hal değildir ped almak.ped almayı utanç saymak, alırken utanmak gereksizdir. çünkü her ay kanamak biyolojik bir durumdur.herhangi bir yaraya yarabandı almak gibi de değerlendirilebilir. gelin görün ki hala toplumda geri kafalı bile denilemeyecek kadar kafasız insanlar ahahhhahaha ana vatan kan ağlıyo tarzı esprileriyle sözlük ortamında neşemize neşe kattıklarını sanmaktadırlar. pedi baba da alır, anne de alır kardeş te alır. bu mu kaldı tartışılacak.
ya kanamasaydı.
(bkz: şükret lan)
evinden çıkamaması için gerekçesi mazereti olan bir dişi'nin babasından almasını istediği günümüz dünyasının temel ihtiyacıdır.genelde kadınsal bir ihtiyaçtır ama birisi çıkar ve böyle bilgisizce atıp tutar saygısızdır der regl'in ne olduğunu bilmeden saçmalar ve birisi de "allah belanı popo'ndan versin" der ve artık erkekler de ped kullanabilir basur olmuştur ve artık onun da kanamaları vardır, oh olsundur.*

büdüt (bkz: pedini babasına aldıran erkek)
-wikipedia
-efendim baba
-ben çıkıyorum bir şey istiyor musun kızım?
-eeee şeeyyy...
ped almakta utanılacak bişey yoktur ama ne biliyim babaya aldırmakta biraz garip...
bir babanın kızının herşeyini karşılaşamakla yükümlü olduğunu düşünürsek pedin de bu ''herşey'' kapsamına girdiğinden anormal bir tarafı yoktur bu kızın.

aylık alışveriş sırasında sepete bir paket de ped atıverir, ne olacak.
Vücudunun normal bir işleyişinin gerekli kıldığı bir malzemeyi babadan istemektir.Bu kadar utanmazlık olurmudur?
ayıptır ayıp ya..
şampuan, saç kremi, parfüm, cola, gazoz vs vs almasından daha anormal bir durum değildir. sonuçta, biricik kızının babasıdır...
ayıp olmayan bir durumdur. sonuçta bayanların yapısı gereği bu ürüne ihtiyacı vardır.
kızını .mina bez koyup okula yollamak
(bkz: baba evlat durumu)
olma olasılı sıfırdır. bir kız babasından ped almasını istiyorsa evlatlıktan çıkmıştır terbiyesiz velet olmuştur. olmuyacagı için açan kişi uzun süre düşünüp başlık açmam lazım gibi kendini yıpratarak böyle saçma sapan başlık açdıgını düşündüren kişilik.*
bir kız evlat babaya bunu söyleyebiliyorsa eli öpülür o babanın babalık yapmıştır helal olsun bebek iken altını değiştiren baba buyüyüncede ped alabilir normaldir.
TANRININ BiLDiĞiNi KULDAN SAKLAMAYAN KIZDIR. BABA DEĞiL Mi NEDEN UTANSIN Ki?

DEMEK Ki ÖNEMLi BiR DURUM VAR VE iHTiYAÇLARINI KARŞILAMAK iÇiN BiLE ALIŞVERiŞE ÇIKACAK DURUMDA DEĞiL.

TIPKI EKMEK, YUMURTA, DiŞ FIRÇASI, SOĞAN VS iSTEMEK GiBi BiR ŞEY. iHTiYAÇ.
kullanması gereken bir ihtiyacını babasına aldıran kızdır. gayet doğaldır. aklı cinsellikte kalmış, ergenlik dönemini atlatamamış* insanların anlam verememesi ve tepki göstermesi de doğaldır.

doğal olan o kadar çok şey var ki şu hayatta.*
(bkz: doğal)
(bkz: natural)
erkeklerin pipileri kesilirken 500 tane adam kutluyor da 'dişi' regl olup babasından(!) ped isteyince terbiyesizlik oluyor. hayat garip işte, orkid kanatlar baba ahlak falan. yapmayın dişiler böyle şeyler. ne ayıp! cık cık cık.
bir çocuğun babacım bana dondurma alır mısın? demesi ile aynı durumdur,bir ihtiyaçtır.ahlaki değer sorgulaması yapılması yerine ulan ben bu başlığı açıpta iyi ediyor muyum sorgulması yapılması gerekir.
anormal bir durum değildir bu,ihtiyaçtır ve aldırabilir babasına annesine ne fark eder ki yani.bazı yobaz kalmışlar için hala utanç verici birşey gibi durmakta sanırım.
söylemeyeyim diyorum ama bir de bunun pedini kocasına aldıran kız modeli de vardır. tamam sonuçta baba kızının eşyalarını alabilir ama ya koca?