bugün

Karalama amaçlı bir yazı olduğu nasıl her halinden belli..
1. cihaz 800 lira değil - 650TL. (eski model ama daha pahalı cihazlarda var evet ama pedal commander değil.)
2. sadece basma miktarını fazla gösteren cihaz olsa insanlar keriz mi niye alsın?
3. yazılım ile aynı işi yapmıyor, bir yazılımcının bu yazıyı yazdığı veya sözlük tanıtım paketlerinden parayla yazdırdığı aşikar.

Yapmayın, mübarek zamanda hak yemeyin, yedirtmeyin 3-5 kuruş için, herkes ekmek yiyor, taş koymak bu kadar basit değil.
Şimdi ben dahil binlerce insan kullanıyor dicem, firma temsilcisi damgası yicem.
Valla iş yapıyor ve keyifle kullanıyorum dicem, ürün satıcısı damgası yicem.
Teknik anlamda varsa gücü yeten gelip testleri birlikte yapalım dicem, hadi ordan diye geçiştirilcem.

Gözü kapalı insanlarla görüşmek çok güç, ülkemizin genel sorunu. Hyundai Accent Blue dizel aracımda keyifle kullanıyorum 2 seneyi aştı. Bir mübarek aya daha denk gelen bu yorumda bilmeden, kullanmadan, test etmeden veya farazi yorumlarla lekeleyen arkadaşları yine Allah'a havale etmekten büyük keyif alıyorum.

Çünkü her türlü agresif bir şekilde hatalı da olsa düşünce savunacaksınız belli ki. "Keriz silkeleme cihazı" nedir arkadaş.. Sendeki beyinden biz de yok mu Allah aşkına..