bugün

haftanın en güzel kahvaltı günüdür ve hazırlaması da ayrı bir zevk verir. sanki hiç doyulmayacak akşama kadar kahvaltı yapılacakmış gibi herşey masaya taşınır, hatta bu gazla yemekleri bile getirenler olabilir normal ama yalan yok bitmesi için acele edilmemesi süper bir olaydır. ortam da iyi ise daha da ne beklenir bir pazar gününden.
Bi de başkasının hazırladığı kahvaltıyı yemek vardır ki tadından yinmez yani *
neredeyse öğlene kadar yayılır. uzun bir uykudan sonra pazar gününün en önemli özelliğidir. eh bir de altının üstünde kahvesi vardır tabii..
pazar stresi ağır basması durumunda bir kabus haline dönüşebilir.
her gün geç kalkıp pazarları erken kalkabilenlere pazar kahvaltısı hazırlamak istiyorum. normal kahvaltı zamanına kadar anca hazırlarım zate.
eğer sevgiliyle beraber yapılıyorsa sanırım tadından yenmezsanırım.benim hiç sevgilim olmadı o yüzden sadece tahmin yürütüyorum işte..
haftanın en bereketli öğünü olup, dört gözle beklenir. 3 aşamadan oluşur; ilki uzun bir hazırlık aşaması olup, hazırlık aşaması gibi uzun bir yeme ve uzun bir sindirme aşaması vardır; hafta içi apar topar yapılan tüm kahvaltıların hıncı alınır, pazarları seviyorum!
Çocuklar en güzel uykularından uyandırılır. ekmek , poğaca , simit ve akla ne geliyorsa aldırılır
Yapıldıktan sonra, pazartesi sendromuna girilir.
genelde en erken 11 de yapılır. pazar gününün çabuk bitmesinin en büyük nedeni ise kahvaltıyı geç yapmak. *
Aılecek hazırlandıgı ıcın en gec 15 dakıkada hazır olan kahvaltıdır.
hazır olanı yemek daha mantıklı.
Mutlu olduğunuza işaret eden eylem evet kahvaltının mutlulukla ilgisi var.