limon sürmeyi deneyin.

ilginç bir taktik ama işe yarayabilir
Merheme müracaat ettirebilir. Dermatolog tavsiyesiyle merhemle halletmeye çalışıyorum bu aralar.
Size bir tepki olarak dünyaya gelmiş sivilcedir.

insanın sürekli eli gider o şerefsiz sivilceye, patlamadığı gibi canınızı da yakar.
Olgunlaşmamıştır. Zorlamayın daha çok acır ve yine patlatamazsınız. 1 gün bekleyin öyle patlatın.
sanırım bu bir çok insanda içgüdüsel bir dürtü. o sivilce illa ki patlayacak.

benim yüzümde de çıktı bu siktiğim sivilcesinden bir tane, gerçi çok çıktı da bu bambaşkaydı. kocaman bir şey, böyle içten geliyor. dedim bunu patlatmam lazım, dayanamıyorum. sık sık çıkmadı, tahriş oldu, içinde mi ne patladı, oldu mu yüzümde kocaman şişkinlik. hiç bir şekilde çıkmadı, çok uzun zamanda iyileşti ama hala yüzümde izi duruyor bu lanet olası şeyin. bu aralar şu dermaroller tedavisini uyguluyorum, sanki kayboluyor gibi, bakalım.
(bkz: kaybolmayan sakız)
daha önce defalarca karşılaştım hepsine bir çözüm buldum hepsini bir şekilde patlattım , lakin dudağın 3-4 cm çaprazında , bıyıklara paralel bir yerde çıktı vakti zamanında , tam da o zaman sınav haftası amk sınıftan da acayip bi hatundan hoşlanıyorum , bi gecede çıktı oynaya oynaya çıban gibi ettim ecdadını siktiğimi , dedim ben bununla okula gitmem permatikten bi jilet buldum yardım kitapsızı , içinde koyu iltihap yok amk bildiğin su toplamış sanki gavat öyle bıngıl bıngıl oynuyordu zaten

hala yüzümde izi duruyor namussuzun , yalnız 3 4 gündür aynı yerde aynı şekilde bir sivilce var , üstündeki deriyi defalarca yoldum trilyon kere sıktım utanmasam pense ile sıkacaktım amk o derece sıktım ama yok yok yok patlamıyor , çıldıracağım lan.
Çok kötüdür ergenlikte olur.
amacın nedir diye sorulmak istenendir. patlamayacaksan niye varsın?