bugün

bir kizin

1- anne babasi ayriysa ya da surekli kavga ediyorsa

2- kiz alkol aliyorsa (özellikle erkeklerle içiyorsa)

3- psikiyatrik rahatsizligi var ise ya da buyuk bir travma gecirdiyse

4- etrafinda cok erkek varsa

5- erkek arkadaslarina bebegim kuzum tatlim diye hitap ediyorsa

6- arkadasligini kaybetmemek icin erkek arkadaslarinin ellemesine razi geliyorsa

7- yaptigi edepsizlikleri yuzune vurunca size "geri kafalı, yobaz " gibi sacma kelimeler sarfediyorsa

8- erkeklere habire ellettikten sonra " neden butun arkadaslarim bana asik oluyor yaa :s " diyorsa

o kız patlaktır kardeşlerim. uzak durun
kulağına yanaşın ve usulca '' patlak '' deyin, eğer hışımla dönüp boğa gibi soluyorsa patlaktır.
küvete su doldurun içine koyun, kabarcık çıkarıyorsa patlaktır...

isyan editi: vurmayın gari, horoz öldü..
kontrol kalemini kulağından sokun, ışık yanmıyorsa patlaktır.
Kafanizi sokarsiniz bir kova buzlu soğuğa sonra doner bakarainiz aynaya, yansimada ne goruyorsaniz aynen öyle ayirt edebilirsiniz tabi derdiniz buysa.
birincisi benim annem babam ayri
evet travma gecirdim agir bir sekilde atlattim
depresyondan depresyona kostum ama hic bir zaman babamin ve kendi alnimi yere egdirecek bir sey yapmadim. Kendimi patlatmadim ve hic bir kiz da patlatmaz. Sevisir duygulariyla.
siz tabi bunu patlatmak olarak gorursunuz. Ilerde sizin de kiziniz olacak az sabredin..
Annesi babası ayrıysa patlaktır ne demek ya? Bağlantıya bak yahu bu kadar mı ucuz insansın sen?
ortaçağ beyinli erkeklerin merak konularindan sanirim.
Her adım atışında fıs fıs diye ses çıkıyorsa bırakın patlamayı yarılmıştır.
Azcık da ben iğrençleşeyim.
Parmağınızın ucuna cüzi bir miktar tükürük alıp, tükürüğü burun deliğine yerleştirin. Balonlaşıyorsa parlaktır.
border line psikolojik rahatsizligi varsa %100 patlaktir . lastigi patlak araba gibidir fazla surmez anlarsin bu kadar detaya gerek yok.
Limon sıkın bence. Bir bardak limon suyunu amına dökün. Ay diye bağırıyorsa kesin patlaktır.
eğer bir kişi size bir kızın patlak olduğunu nasıl anlarsınız diye bir muhabbet açıyorsa bilinki o kişinin karakteri patlaktır.
Burnundan ufleyin tisss diye bir ses geliyorsa patlaktir.
su içince göbeğinden su dışarı akıyorsa patlaktır.
şimdi dağılın burdan.
(bkz: inciden başlık araklamak)

http://www.incisozluk.com...nasıl-ayırt-ederiz-hocam/
suya sokun, batıyorsa patlaktır.
çatlak patlak yusyuvarlak kremalı börek sütlü çörek tekerlemesini söylerken bakışları sola kayıyorsa patlaktır.
Ağzı açıkken diğer deliklerden cereyan yapıyorsa % bir milyon patlaktır.
böyle başlık açıyorsa patlaktır.
bunu anana sorsana delikanlı , şeklinde karşılık verilecek soru.
insan gibi sorarak.

+patlak mısın?
-evet.

işte hepsi bu.
Bu başlığı açmadan önce Anneni de bir düşünseydin delikanlı belki babandan önce oda patlaktı. insanları bu kadar töhmet altında bırakacağına. Birde insanın o beyni patlak olmasın önemli olan o. Ama senin ilerde ki eşin yeterki patlak olmasın değilmi? Kafası patlak olursa sorun olmaz seni beyni ile düşüncesi ile bile aldatabilir bunlar sorun değil senin için.
uzun süreli bir ilişkisi varsa mutlaka patlaktır. diyelim 2 senedir biriyle çıkıyor, o 2 senede bir yerden patlamıştır mutlaka.
güzel yürüyorsa patlaktır, yok penguen gibi yürüyorsa değildir.

edit: anama sordum söyledi. ayrıca erkek değilim.
Yerden bi'şey almasını isteyin, eğer dizlerini kırıp alırsa arkadaş sağlam. Fakat kırmadan alırsa ve beli dışarı değil içeri bombeyse koşarak uzaklaşın.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar