bugün

yeni bir altıncı nesil, dumanı üstünde. hoşgelmiş sefalarını da eksik etmesin lütfen. ayrıca nickinin çok farklı kombinasyonlarda okunuşunun mümkün olduğunu bizzat tatbik etmiş bulunmaktayım.
jelatini üstünde yazardır..hoşgelmiştir..
bayan olduğunu açıkça vurgulamış yazar.

1.81 boyunda, kumr...

ehem öhöm...
bayan mı? ee neden toplam 6 yorum var . bu sözlüğün gidişatını hiç beğenmiyorum.

(bkz: hoş gelmiş)
hoşgelmiş nesildaşım, passiflora ve florasan'ın ahenkle dans eden uyumuna bittim.*
koşturuyor efenim sözlükte... çok iyi muhabbeti vardır. kanki listem de 1.sıradan yerini ayırtmıştır.
pasiflora' nın satış öncesi deneylerinde kullanılan bir araçtır. kontrol grubuna plasebo olarak passifflorasan uygulanmıştır. sonuçlara inanamazsınız. plasebonun, pasiflora' dan başarılı olduğu gözlemlenmişse de, nakliye, ambalaj, telif, passifflorasan fitilin kullanımdan kaynaklanan yan etkiler nedeniyle proje rafa kaldırılmıştır.*
gerçekten 'bayan' oldugunu düşündüğüm yazardır.
(bkz: baydım ya)
passiflora ilacının japon piyasasındaki ismi.
mukemmel bir insandir, kafa dengidir, hos sohbettir, boyle insanlar dunyaya az gelirdir, kiymetini bilmek gerekirdir.*
6. nesil yazar.

talihsiz bir şekilde mesajlarla tanıştım. kendimi affettirmem lazım ama buraya o yüzden yazmıyorum. yok yok o yüzden yazıyorum.

profilinde dolaştım entrylerine baktım, beğenilen entrylerini ben beğenmedim, beğenilmeyenleri de ben beğendim. ne garip bir iştir anlamadım. ancak bir durum var kesin olan doğum tarihinin 1990 olduğuna kalıbımı basarım çünkü çok içerlemiş.(#7153108)bak da gör.
(bkz: #7217618)

--spoiler--
türbeye gitmek saçmadır, cahilcedir, aptalcadır çünkü türbeye gidip bir ölüden medet umulur, burçlarda ise gelecekle ilgili bilgiler edinilmeye çalışılır.
--spoiler--

böyle durumlarda sadece şu söylenir bizim oralarda:

(bkz: bsgçkg)

son not: türbeye gitmenin şirk koşmak olduğuna inanmak vehhabi inancıdır, sapıklıktır, ehl-i sünnette ise çok sevaptır. tabii ki türbe ziyareti sadece ziyaret edip orada yatan zatı vesile ederek dua etmek kastedilir, çaput bağlamak, mum yakmak, etrafında dönmek ise ayrı birer sapıklık çeşitleridir.

http://www.dinimizislam.com/detay.asp?Aid=1731
türbeye gitmenin, islam dini açısından allah'a şirk koşmak kapsamında yer aldığını bilen yazar. ben bile üç kuruşluk din bilgimle biliyorken bunu, kendini pek bi dini bütün sanan güruhun bundan rahatsız olması pek enteresan olmuş.

gayet haklı olduğunu düşünüyor, başarılarının devamını diliyorum.
bütün entrylerine katıldığım yazar kardeşim.
(bkz: yoksa ruh ikizim misin)
alkolik yazar.
kendisinin şahsıma elektro gitar, piyano ve keman öğretmesini istediğim yetenekli yazar dostum. *
her telefon konuşmamızda beni gülmekten yerlere yatırıp karnıma ağrılar soktuğu, tek bir kelimeyle krize girmeme neden olduğu, yaşama sevincimi yerine getirdiği için sevdiğim biricik yazar dostum. **
süper insandır. severim kendisini. iki dakika kendisiyle muhabbet eden kişi mutlu olur genelde. *
böğürtlen diye yüzüne hömkürmek isterim. böğürtleni aklıma getirendir. böğürtlen böğürtlen. böğürtlen gibindir. böğürtlencan'dır. böğürtlensu'dur. böğürtlen'e bu kadar kafayı takmamın sebebidir. böğürtlen nicklidir. böğürtlen burunludur. böğürtlen yanaklıdır. böğürtlen klavyelidir. böğürtlen parmaklıdır. böğürtlen bardaklıdır. böğürtlendir...
garip bir şekilde kaderlerimizin aynı çizildiğine inandığım yazar. aynı isime, aynı üzüntülere gözyaşı döktüğümüzü, aynı durumlara sarhoş olduğumuz vs vs. ama biz sanırım böyle mutluyuz. okunası ve pırıl pırıl yazar kişi.
görüşmek için can attığım ve 3 haftadan beri birbirimize ihtiyacımız olduğunu düşünüp konuşamadığım yazar.
bugün minibüs şoförü taklidi yaparak ben dahil bir grup insanı gülme krizine sokmuş, oyunculuk yeteneğinin olduğunu göstermiş sözlük yazarıdır. hele bir vites değiştirişi vardır ki, gülmekten anlatamıyorum.*
sürekli, artan karmamdan bahsettiğim, hoş sohbet, şirin surat yazar kişisi.
passiflora şurubuyla haşır neşir olduğunu düşündüğüm yazardır.
edit: noldu la kötü espiri falan mı sandınız neden eksiliyorsunuz sizi gidi rakip firmalar.
hala votka almadığım böğürtlen. * bi' insan bu kadar böğürtlen olur. hatta böğörtlen. (bkz: böğürtlen/#7744112)
ayrıca nick altıma ondan başka yazan yok. (bkz: ühü ühü ağlıyorum sözlük)