bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    ikinci nesil yazar.

son entirisi, mayis 2006`dan.
    ... yasakani
  2. 2.
    (bkz: pasa cayi)
    ... mevta
  3. 3.
    gün itibariyle sözlüğe geri dönmüş, öyle ki dört yıl önceki entry' lerini okuyup nostalji yaşamış yazardır.
    1 ... pashacocuuu
  4. 4.
    kaliteli adamdır. üstün zeka derler ya hani o cinsten. yakışıklı mı dersen; o biçim. liseyi 5.00'a yakın bir diploma notuyla bitirmiştir. yazmayı sever. okumayıda. bol bol kitap okur. uykusuzunuda ihmal etmez. çay içerken suyu bardağın yarısına kadar koyar hep. yarısına kadar koyar ki kendisine yetercek kadarını içsin. geleceğin mali müşavir adaylarındandır. üniversiteyi başta dışarıdan okumaya kalkmış ancak işten güçten kafasını kaldıramadığı için başaramamıştır. daha sonra kendini ofisine ve evine yakın bir özel üniversiteye atmıştır. istanbul arel üniversitesine.

sık sık beyoğluna çıkar. küçük beyoğlu ve nevizade vazgeçilmezlerindendir. içkiyi tadında bırakmamayı sever. sarhoş olur. küçüklerine tam bir abidir. büyüklerinede saygıda kusur etmez. çevresinde herkes tarafından takdir toplar. örnek insandır kısaca. kızarsa ilk kullanacağı küfür "siktir git" olacaktır.

bilgi birikimi üst düzeydedir. bundan dolayı her konuda kendisiyle oturup tartışabilirsiniz. ama farklı taraflardaysanız bu tartışmayı kazanma ihtimaliniz sıfırdır. çünkü her zaman haklıdır. mantıksız söz neredeyse hiç etmez. mantıksız cümle hiç kurmaz. çokta eğlenceli adamdır vesselam.

bugün birazcık adam olduysam kendisinin payı çok büyüktür bunda. o benim kim olduğumu bilmiyor. öğrenmeside zor zaten. yakından tanıyor aslında beni. zamanı gelince öğrenir kimliğimi.

takibindeyim pashacocuuu.
    ... parmakkaldirancocuk
  5. 5.
    bayramını kutladığım yazardır.
    ... parmakkaldirancocuk
  6. 6.
    üşenmedim saydım; işbu yazarın twitter hesabını tam 3 kez paylaşmış olmasıyla takip edilmeyi istediğini artık anlamış olmanızı umuyorum.

lütfen takip edin artık, daha fazla hem kendi yorulmasın hemde sol frameyi meşgul etmesin.
    ... kaptan yosun
  7. 7.
    (bkz: #15075827) sanırsam ikizim olan yazar.
    ... reise reise
  8. 8.
    Efendi bir yazar sağolsun varolsun.
    ... happy ending
  9. 9.
    yedi senedir yazmasına rağmen nick altına bu entry haricinde 10 entry girilmiş yazar. (3 tanesini de kendisi girmiş. ahahaha.)

arkadaş 7 senedir millete anlatıyormudur acaba "ben uludağ sözlük yazarıyım diye. 10 entrynin 3'ünü kendisi girdiği için geriye kalıyor 7 entry. sözlükte yazdığı her bir sene başına 1 nick altı. yazıyla bir. *

o kadar eski yazar gördüm bu kadar az ilgi çekenini de hiç görmedim.

ben olsam yerinde bırakırım sözlüğü. ama tabi kendi tercihi saygı duyarım.

sevgilerimle.
    ... 1352389
  10. 10.
    ikinci nesil yazar arkadaş. belli ki hala aktif yazar üç gün önce gelmiş son nesil trollerin nickaltı sayfalarca dolmuşken kendisinin nickaltının bu kadar boş olması düşündürmüştür.
    selam ederim kendisine.
    ... devridaim
kapat