bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 11.
    kayseriyle kafayı bozmuş yazar.
    2 -1 ... oytunkaran
  2. 12.
    kayseri aşığı bir yazar. ama can sıkıyor artık. neden greenwich de neden kayseri değil demiş. çünkü eşeğin zikinden dolayı canım kardeşim.
    8 -1 ... crazymafya
  3. 13.
    sikimsonik başlıklar açan yazar...
    2 ... cyborg88
  4. 14.
    anladığım kadarıyla hardcore kayserili bir dokuzuncu nesil.

(bkz: seni hiç sevmedim süt oğlan)
    3 ... beyaz etli prens
  5. 15.
    iron maiden efsanesi ve 1. dünya savaşının en çok kan dökülen cephelerindendir. sırf 3 günde almanlardan 250 ingilizlerden 400 bin kişinin öldüğü cephe.
    1 ... paschendale
  6. 16.
    adresini aldığımda evine 1 kg pastırma göndereceğim yazar.
    2 -1 ... asitbaz
  7. 17.
    muhteşem sözleri, bestesi, riffleri, olağanüstü adrian smith imzalı soloları (hepsini adrian yazmıştır lakin 3ün 1ini çalmıştır parçada), zartları zurtları herşeyi olan bir başyapıtın başlığına abuk subuk entryler girilmesine sebep olan yazar. ayrıca 1 şubat entry orucumu bozdurttu bana. kınadım resmen *
    1 -1 ... trespass
  8. 18.
    (bkz: sözlük bana koca bul lan allahsız)

manyak karı detected

http://inciswf.com/albeni.swf
    1 ... kafasi kendinden guzel
  9. 19.
    ne kayserili ne de kız.... allah'ın hırbo kayserili kız'ı paschendale'i nereden bilecek! al bak nickaltına entryni de yazdım kardeş, istediğini verdim sana. hadi bırak o aleti elinden artık. hadi kuzum...
    3 ... yeni pijama kokusu
  10. 20.
    kayserli kız adı altında açtığı başlıklarla sol framenin amına koymuştur. ama hakkını vermek gerek işini biliyor, şöyle ki kız kelimesi geçtiğinde başlığa abazan yazarlar hücum ediyor.
    bunu bildiğinden oda rahat rahat sol framenin amına koymakla ilgileniyor.

edit: şikayetimi ettim artık gerisiyle modlar ilgilenecek. iyi bir sözlük istiyorsak bunu yapmamız gerekiyor. isyana gerek yok önce bunları temizlemek gerek.
    1 -2 ... nicknelabenkullanmamnickmick