bugün

kullanmasını bilen için şahane programdır. harddiskle ilgili yapamayacağı şey yoktur, yalnız bilmeyen birinin ellerinde felaketle sonuçlanabilir eylemler yapar.
en iyisi ve sorunsuzu için:
(bkz: minitool partition wizard home edition)
tam piç bir programdır. d sürüsününü kaybettirmişti bana. çok uğraşınca geri aldım ama.
orospu çocuğunun önde gidenidir. sitesinde Windows 8 ile uyumu hakkında boy boy makele yayınlar. Windows 8'in disk yönetiminin yapamadıklarını ve kendisinin yapabildiklerini gözümüzün içine sokar. indirir kurarsınız, diskinizin yarısını sikip atar. helal olsun partition magic. bilgisayar tecrübem boyunca ne bir virüs ne donanımsal ne yazılımsal bir sorun bu kadar zarar vermeyi başaramamıştı bana. seni yapanın da kullananın da aklını sikeyim.
vista üzerinde kullanmaya kalktığınızda 100 gb lık d sürücünüzü anında kaybeden o kadar resim video müziğin üzerine bir bardak su içmenize neden olan bir nevi sabır testi.
linux ün başarılı bir programı, kullanımı fazla zor olmamakla birlikte ufak bir dikkatsizlik sonucu yapılabilecek hata bilgisiyar ve kişi üzerinde derin bir üzüntüye sebebiyet verebileceğinden program çalıştırılmadan önce dosyaların yedeklenmesi tavsiye edilir.
yanınızda bilen biri olmadan kullanmayın mümkünse. hard diski komple silebilirsiniz. kendimden biliyorum.
üzerinde işletim sistemi kurulu olan partitiondan kullanılmayan boyutları alıp, diskte bulunan diğer partitionlara ekleyen ve kayıpsız formatsız düzgün bir şekilde yapmanızı sağlayan program.