bugün

bi de toka süresini kısa tutmaya çalışan, dayanıksız insanlar var.

- merhaba ben judas.
+ merhaba
- samimiyetime güvenmenizi istiyorum
+ ahhhh tamam inandım bırakın artık elimi
konsomatristir.
el sıkışmaktan nefret eden insandır. psikolojide bu tip insanların güven vermediği söylenir. elinizi kuvvetlice sıkan insanla ise son derece güvenmeniz gerektiği aşikardır.
namusunu elinin içinde zanneden kişidir. tiksinçtir, açıkca elime sıkma diyemeyendir.
samimiyetsiz bir el sıkışma olur.
mikrop sirkülasyonundan korkan tiptir. parmak uçları ike el sıkışarak kendine bir koruma kalkanı geliştirmiştir aklınca. ama havada milyonlarca mikrop var dostum ve kanser yanı başında ölüm bir nefes kadar yakın sana.
demek ki bir daha selam vermemeniz gereken zattır.
anlamsız ve itici bir davranıştır . erkek adam gibi tokalaşmak varken bunlara gerek yok gençler .
samimiyetsizlikte nirvanaya ulaşmış sözüm ona insan(!)
karşısındakine samimiyet göstermeyen insandır. kimse zorla sıktırmıyor di mi
Zorla gülümseyen insana benzer. Mikrop kapmaktan korkuyor olabilir.
Karşısındaki sinir eden neyim var benim gibi sorular sorduracak kişidir. iticidir, kendini bir şey sanar.
büyük ihtimalle elinde cüzdan-telefon kombinasyonu olan, lacoste tişört giyen biridir. karşıdakinin eli eline sığmaz, diğer eli de doludur.
Beden dilin de. Mesafeyi koruyalım fazla samimi olmayalım demektir.
parmakuçlarının gerisinde sakıncalı bir şey olabilir,değmemizi istemediği. çok da ısrar etmemekte fayda var. "birazı burda, birazı başka yerde" tiplerden olabilir... sizi kaale almıyorum ama işte buyrun mecburen, usulen... lütfen lütfen, lutfediyorum, rica ediyorum... incelmiş kabalığa bir örnek diyebiliriz...
verem olmaktan korkan salaktır.
Karşısındakine sen kimsin yaprağaaam imajını vermeye çalışan kasıntıdır.
o an muhtemelen ''bugün elini veren yarın arkasını verir'' cümlesi aklına gelmiş olan insandır.
samimiyetsizlik ve kibirin belirtisi.
seni takmayan kibirli insandır. seni bir aşağılık olarak görüyordur. görüldüğü yerde tez ağzına kalasla vurula.