bugün

Arkadaş değil çakaldırlar.
kaltak balaları.
Gereksizdir.
Riyakardır.
bu tür puştlar parasına göre iyi değer verdikleri arkadaşlarının yanlarından ayrılmazlar.

arkadaşları ne ısmarlarsa it gibi yer içerler. bir gün kalkıp ceplerinden o paralı arkadaşlarına ısmarlama yapmazlar.

yiyici aşağılık adamlardır.
Ikiye ayrilirlar; dogrudan ve dolayli. Dogrudan para deger endeksine dayali iletisimler net ve algilanabilirdir. Dolayli (tali) yoldan bu kurulan iletisimler feyk hesaplar, paravan sirketler ve spekulasyona acik hisseler gibidir. Duygusuz brokerlar (kalp kirici) kendi piyasalarina gore insan ya da insanlari itibarsizlastirmaya ve yahut gereginden fazla gecici
Ilgi alani olustururlar.
Para ve saglik konulari ne menem hal alirsa. Bunlarda oylesine cirkinlesir. Hal buyken icsel antivirus programinizi surekli guncellemeniz gerebilir. Bildiginiz uzre vahsi kapitalizm bedenin ustundeki kiyafetlerle bazi insanlarin ruhlarini da hapsetmistir.
Kisacasi truva ati gibi ic dunyanizi zikecek insanlara makul cevaplar verilmeli ve actigi yaralar bol alkolle temizlenmelidir.
paradaki sıfırlar kadar değerli kişilerdir .

parana göre değer veriyorsa arkadaş demek iltifat olur , denyolara ..
toplama isleminde sifirin etkiz eleman olmasi gibi bir degeri vardir..
Kendini düşünür ve kolpadir.
Cikarci midesiz herifin tekidir.
Arkadaş değil paradaştır. Paran varsa en Şerefsiz insan bile olsan gelir yanında durur yalnız bırakmaz...
kız olsun erkek olsun seni kullanan, mahalle ağzı ile etinden sütünden yününden faydalanan arkadaşlardır. onlara yazıklar olsun.
Bana değer vermeyecek arkadaşlardır.
Paraya tapan arkadaşlardır, tüm dünyaları maddiyat üzerine kurulmuştur.
Arkadaş değildir..
ırıspııı olurlar genelde.
aslında her insan kişilere parasına göre değer verir ama herkes kendine itiraf edemez bu durumu sorsak herkes iyi kapli yardımsever bi benim oç.
Para icin her yalakaligi yapan kisidir. Uzak durmak en iyisidir
tek tomarla bulunabilecek maksimum arkadaş sayısını tahmin edemiyorum. olmasada olur.
Herkesin etrafında olan arkadaşlardır.
para kadar değeri olmayan arkadaşlardır.
arkadaş değildir onlar.